Tüm bu insanların, virüsün ne kadar gerçek olduğunu ve yayıldığını ve sözde “düşük oranlı ölüm” e sahip olmasına rağmen ne kadar ölümcül olduğunu “bilimsel temelde” kanıtlayan “gerçekleri” ifade ettiklerini ve yaydıklarını görüyorum.

Hala virüsün gerçek olduğunu düşünen herkese bir şey söyleyeceğim: bilim manipüle edilebilir bir kaynaktır.

Dine günahkar insan eli tarafından dokunulduğu ve değiştirildiği gibi, bilim de insanları kontrol etmenin, korkuyu yaymanın ve bencil arzuları tamamlamanın bir yoludur. Ve daha önce kendi bilimi tarafından belirtilen her şeyle çelişen gerçekleri değiştiriyor mu? Sonunda görebiliyor musun? İhtiyaç duyan Güçler, miktarları, gerçekleri değiştirecekler, sahte olayları, tanıklıkları, ifadeleri uyduracaklar ve sonsuza kadar böyle gidecek.

Bilim artık güvenilir bir kaynak değil. Ve şimdiye kadar olduğundan şüphe etmeye başladım …

Author

25 Comments

1. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 06-04-2021 05:57:39

2. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 06-04-2021 06:03:37

3. Erzurum merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 06-04-2021 10:04:37

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 98

5. Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Ardahan merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 10-04-2021 12:01:00

7. Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 56

8. Çorum merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 17-04-2021 13:01:14

9. Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 363

10. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım

11. Slm web siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , doruk – 148

13. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım

15. Mersin dan kimler var. Hala virüse inanan herkese … . Merhaba herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 446

16. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 75

18. Diyarbakır merkezden ben hatice. Slm sayfa gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 18-06-2021 00:35:59

19. Niğde dan kimler var. Hala virüse inanan herkese … . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 111

20. Batman dan kimler var. Hala virüse inanan herkese … . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 433

21. Kırşehir dan kimler var. Hala virüse inanan herkese … . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 213

22. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Bilecik merkezden ben gaye. Selam siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler 02-08-2021 00:00:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link