Tüm bu insanların, virüsün ne kadar gerçek olduğunu ve yayıldığını ve sözde “düşük oranlı ölüm” e sahip olmasına rağmen ne kadar ölümcül olduğunu “bilimsel temelde” kanıtlayan “gerçekleri” ifade ettiklerini ve yaydıklarını görüyorum.

Hala virüsün gerçek olduğunu düşünen herkese bir şey söyleyeceğim: bilim manipüle edilebilir bir kaynaktır.

Dine günahkar insan eli tarafından dokunulduğu ve değiştirildiği gibi, bilim de insanları kontrol etmenin, korkuyu yaymanın ve bencil arzuları tamamlamanın bir yoludur. Ve daha önce kendi bilimi tarafından belirtilen her şeyle çelişen gerçekleri değiştiriyor mu? Sonunda görebiliyor musun? İhtiyaç duyan Güçler, miktarları, gerçekleri değiştirecekler, sahte olayları, tanıklıkları, ifadeleri uyduracaklar ve sonsuza kadar böyle gidecek.

Bilim artık güvenilir bir kaynak değil. Ve şimdiye kadar olduğundan şüphe etmeye başladım …

Author

8 Comments

1. Amasya merkezden ben Emine. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 06-04-2021 05:57:39

2. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 06-04-2021 06:03:37

3. Erzurum merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım 06-04-2021 10:04:37

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 98

5. Merhabalar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Ardahan merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 10-04-2021 12:01:00

7. Bu konu : ” Hala virüse inanan herkese … ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 56

8. Çorum merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 17-04-2021 13:01:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link