HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High

Bu benim için çok önemli, bu yüzden Clif High’ın ALTA haberciliğine aşina olan herkes, artık feshedilmiş blogunun bir kopyasını bulmaya çalışıyorum. Herhangi bir ipucu olan veya bu verilere sahip olan veya bir aynayı bilenler, lütfen bu gönderiyi geçmeyin !! ALTA raporu hiç satın almadım ama blogu paramparça oldu.

Clif High’ın HalfPastHuman blogunun bir zamanlar bulunduğu yerde 404 hatası aldım. Daha açık olmak gerekirse, “Çok suçlu heriflere tavsiye …” Lol. Güncel olaylar beni nostaljik ve on yıl sonra bu kelimeleri okumayı meraklandırdı. Ve yurtları tho!

Hayır, ben bir Clif fanatiği değilim, ancak HPH’yi bile düşündüğümden ve gitmiş olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradımdan beri çok gerildi !! İstersen bana yardım et !?

Aksi takdirde, ne zaman kaldırıldığına, nedenine veya Clif ile ilgili diğer bilgilere sahip olan herkes, bildiklerini paylaşmaktan çekinmeyin!

“HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High” üzerine 16 yorum

1. Şırnak dan kimler var. HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High . Selam herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 318

2. Kırklareli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-12-2020 16:08:58

3. Bu konu : ” HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 150

4. Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 11:11:32

5. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-01-2021 18:43:30

6. Şanlıurfa dan kimler var. HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 252

7. Bartın merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 19:27:30

8. Bu konu : ” HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 191

9. Adıyaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-02-2021 21:03:40

10. Bu konu : ” HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 210

11. Kastamonu dan kimler var. HalfPastHuman’dan İçerik Bulmak İçin Yardım İstemek / Yazar: Clif High . Slm paylaşımın valla dikkat çekici, sağolun , – 219

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link