Sinsi yollar, insanlar arasında korku yaratmak olabilir. Korku, çağlardan beri insanları kontrol etmek için en iyi araçtır. Dünyadaki belirli bölümlere / ırklara / ülkelere karşı nasıl bir korku ve nefret oluşturmuş olmamız gerektiğine dikkat edin? Hükümetlerden ve medyadan gelen sinsi bir zirve (evet, reddit memleri, filmler, haberler vb. dahil). Zaman yolculuğu, bir tırnağın devasa güçlü bilgisayarları (süper bilgisayarların gücü) gibi her türlü modern fanteziyi zaten başarmış olabiliriz. ), gelişmiş AI (bir insan gibi konuşabilen, ayırt edilemez), uzayda kolonileştirilebilen ekipmanlar, gerçek gizlilik içinde, bunlardan birini zaten bazı gezegenlerde inşa ettik ve milyarderler, dünyayı yok etmeyi bitirdiklerinde orada yaşamaya hazırlar. . Kirlilik sorunları hakkında ne kadar az şey yapıldığına dikkat edin.

Beni teoriden yargılama, ama hissettiğim bu. Hükümetlerin müteşekkir olmamız gereken çok güzel şeyler yaptığını biliyorum.

Author

35 Comments

1. Selamlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kocaeli dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Merhaba paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 475

3. Çorum dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, şukuladım , Hasan – 208

4. Nevşehir dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . selamun aleyküm siteniz valla güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 4

5. Kocaeli merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 06:41:41

6. Tunceli dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 188

7. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Niğde merkezden ben Aylin. Selam siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 19-08-2021 07:01:59

9. Bu konu : ” Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, saolun , banu – 101

10. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2021 07:07:25

11. Bu konu : ” Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 271

12. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

13. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

14. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. Bu konu : ” Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, tebrikler , mehmet – 433

16. Bayburt merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 22-08-2021 05:37:41

17. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 22-08-2021 08:49:38

18. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 345

19. Bu konu : ” Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 279

20. Şanlıurfa dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 208

21. Tekirdağ dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 327

22. Bu konu : ” Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 228

23. Trabzon dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 83

24. Hatay merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım harbiden güzel, face de paylaştım 31-08-2021 00:22:04

25. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

26. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

27. Ağrı merkezden ben doruk. Mrb paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-09-2021 22:19:52

28. Kars dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 183

29. Bilecik dan kimler var. Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. . Slm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ali – 484

30. Bu konu : ” Halihazırda var olan bir gölge uluslararası hükümet var ve onlar zaten hüküm sürüyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 346

31. Konya merkezden ben hatice. Selamlar web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2021 19:57:59

32. Kırklareli merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 12:19:40

33. Isparta merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 27-09-2021 23:08:37

Write A Comment