Bilim kültüne daha fazla dikkat çekmek istiyorum. Biraz kafam karıştı ve dürüst olmak gerekirse, toplum içinde önlük giyen insanları gördüğümde güceniyorum. Bu insanların bizi koruma ve iyileştirme görevi var. Kulağa harika geliyor, ama neden o sektördeki insanlar hep üniforma içinde dolaşıyor? Bazı nedenler vereceğim. Birincisi ego, bu insanları yücelten TV şovları bize onların davranışlarını taklit etme isteği uyandırıyor, hiçbir şekilde yardımsever değil ve sadece erdem sinyalizasyonudur. İkincisi, bu insanların temiz olması gerekiyor. Öyleyse işe giderken neden otobüste önlük giyin? Evinize giderken neden kirli önlükler giyin. Her ikisinin de kontaminasyon riski vardır ve gerçekten aptalca ve profesyonelce değildir. Halk arasında teçhizatlı bir aşçı görünce iğrenç hissetmiyor musun? Bu kıyafetleri çalışma zamanı için saklamalarını tercih ederim. En sürükleyici komplo değil ama bunu bir bilim kültünün var olduğuna ve bulaşıcılığın muhtemelen oynandığına dair bir işaret olarak görüyorum.

Author

7 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

2. Muğla merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz valla güzel, şukuladım 12-03-2021 11:24:46

3. Selam web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Düzce merkezden ben Emine. Mrb web siten süper ötesi iyi, saolun 04-04-2021 12:48:57

5. Bu konu : ” Halk içinde önlük giyen sağlık çalışanları. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 221

6. selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link