Bana kulak ver. Oynadıktan, okuduktan ve hale hikâyesini izledikten sonra. Özellikle öncü üçleme kitapları, bunun tahmin edici programlama bilgi kaynaklarından biri olabileceği sonucuna vardım.

Bunu neden söylüyorum:

1. Öncü destan, eski insanlardan bahsediyor. Uzay yolculuğu yapan, yönetimlerinde ve doğasında son derece ruhani olan eski insanlar.

2. Galaksideki en büyük kuvvete eşit veya ondan daha güçlü olan çok güçlü eski insanlar. Ancak daha sonra iki taraf arasında bir savaşın öngörülemeyen sonuçları nedeniyle, kaybettiler ve bu, Taş Devri’ne geri evrilmesiyle sonuçlandı.

3. Eski insanlar, alt türler olarak birden çok kategoriye ayrıldı. Homo Floresiensis aka Chamanune, Hamanune, k’tamanush, B’ashamanush, The Denisovan ve gigantopitechus veya Shakyanunsho. (Garip, dev maymunların orada olduğunu biliyorum ama …) bunların hepsi eski insan geninin bölünmesiyle yaratıldı ve böylece var olan tüm Homo varyantlarını yarattı. Bunlar da gerçek fosillere dayanmaktadır. Öyleyse sanat gerçekliği mi yoksa gerçeklik sanatı mı taklit eder?

4. Post DNA bölümü, insanlık Marontik olarak bilinen devasa bir şehir yarattı. Tanım, konumu itibariyle Göbekli Tepe’ye çok benziyor ve zamanının en büyük “şehir manzarası” olma özelliği taşıyor.

Şimdi halo demiyorum ya da olaylar gerçekti ya da gerçek. Ama neyin parçaları olabilirler? Eskiden ne olduğumuz, nasıl kırıldığımız ve bugün nasıl olduğumuz açısından insanlık tarihinin bir parçası olabilir mi?

Okumak veya dinlemek için 3 sağlam kitap istiyorsanız, öncü destanı şiddetle tavsiye ederim.

Author

81 Comments

1. Mersin merkezden ben gaye. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 08:31:36

2. Karabük merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha çok güzel, sağolun 17-09-2020 10:48:31

3. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-09-2020 18:45:08

4. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 19-09-2020 01:39:10

5. Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

6. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

8. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

9. Artvin merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:08:24

10. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 425

12. Ordu dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 353

13. Şırnak dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 268

14. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 407

15. Van merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 29-10-2020 01:50:46

16. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, şukuladım

17. Ordu merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun 04-11-2020 12:18:02

18. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 06-11-2020 02:49:20

19. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, teşekkürler , memo – 55

21. Mardin dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Mrb web siten vallaha hayran edici, şukuladım , hatice – 211

22. Isparta dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 334

23. Mardin dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selam paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 21

24. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden çok güzel, saolun , ali – 390

25. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 55

26. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, sağolun , banu – 302

27. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , ahmet – 455

28. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 335

29. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 417

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 339

32. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 149

33. Ordu merkezden ben Emine. Mrb sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 11-01-2021 20:46:55

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 144

35. Malatya dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 186

36. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 355

37. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun

38. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

39. Adana merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 20-02-2021 18:57:37

40. Erzurum merkezden ben memo. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 25-02-2021 03:51:38

41. Van dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 49

42. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 289

43. Bitlis merkezden ben . Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 22-03-2021 14:23:00

44. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 185

45. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 230

46. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 133

47. Elazığ dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selam herkese web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 170

48. Van dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, saolun , gaye – 138

49. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım

50. Erzincan dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 433

51. Kırşehir dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 274

52. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 322

53. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler

54. Merhaba paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

55. Selamlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

56. Adıyaman merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 19-05-2021 15:35:26

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 474

58. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 431

59. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 11

60. İstanbul merkezden ben mehmet. Mrb siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 19:32:02

61. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, sağolun

62. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , – 95

64. Yozgat merkezden ben hatice. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 22-06-2021 21:07:41

65. Denizli dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Merhaba herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 133

66. Balıkesir dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 83

67. Çankırı merkezden ben hatice. Slm sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-07-2021 04:41:21

68. Samsun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-07-2021 08:45:49

69. Kahramanmaraş dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Merhaba web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 41

70. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 67

71. Kilis merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-07-2021 02:24:34

72. Adana dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Selamlar sayfanız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 49

73. Amasya dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Mrb paylaşımın inanılmaz güzel, tebrikler , emin – 168

74. Manisa merkezden ben memo. Selamlar siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 26-07-2021 05:25:28

75. Kırşehir merkezden ben mehmet. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-07-2021 04:22:08

76. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-07-2021 09:16:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link