Halo gerçek olabilir mi?

Bana kulak ver. Oynadıktan, okuduktan ve hale hikâyesini izledikten sonra. Özellikle öncü üçleme kitapları, bunun tahmin edici programlama bilgi kaynaklarından biri olabileceği sonucuna vardım.

Bunu neden söylüyorum:

1. Öncü destan, eski insanlardan bahsediyor. Uzay yolculuğu yapan, yönetimlerinde ve doğasında son derece ruhani olan eski insanlar.

2. Galaksideki en büyük kuvvete eşit veya ondan daha güçlü olan çok güçlü eski insanlar. Ancak daha sonra iki taraf arasında bir savaşın öngörülemeyen sonuçları nedeniyle, kaybettiler ve bu, Taş Devri’ne geri evrilmesiyle sonuçlandı.

3. Eski insanlar, alt türler olarak birden çok kategoriye ayrıldı. Homo Floresiensis aka Chamanune, Hamanune, k’tamanush, B’ashamanush, The Denisovan ve gigantopitechus veya Shakyanunsho. (Garip, dev maymunların orada olduğunu biliyorum ama …) bunların hepsi eski insan geninin bölünmesiyle yaratıldı ve böylece var olan tüm Homo varyantlarını yarattı. Bunlar da gerçek fosillere dayanmaktadır. Öyleyse sanat gerçekliği mi yoksa gerçeklik sanatı mı taklit eder?

4. Post DNA bölümü, insanlık Marontik olarak bilinen devasa bir şehir yarattı. Tanım, konumu itibariyle Göbekli Tepe’ye çok benziyor ve zamanının en büyük “şehir manzarası” olma özelliği taşıyor.

Şimdi halo demiyorum ya da olaylar gerçekti ya da gerçek. Ama neyin parçaları olabilirler? Eskiden ne olduğumuz, nasıl kırıldığımız ve bugün nasıl olduğumuz açısından insanlık tarihinin bir parçası olabilir mi?

Okumak veya dinlemek için 3 sağlam kitap istiyorsanız, öncü destanı şiddetle tavsiye ederim.

“Halo gerçek olabilir mi?” üzerine 18 yorum

1. Mersin merkezden ben gaye. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 08:31:36

2. Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-09-2020 18:45:08

3. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 19-09-2020 01:39:10

4. Artvin merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:08:24

5. Amasya dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 425

6. Ordu dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 353

7. Şırnak dan kimler var. Halo gerçek olabilir mi? . Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 268

8. Bu konu : ” Halo gerçek olabilir mi? ” çok güzel. Selamlar siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , banu – 407

9. Van merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 29-10-2020 01:50:46

Yorum yapın