Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı

Hey millet, hamile nişanlım, engelli bireylere bakan bir evde çalışıyor ve şimdi aşı yaptırmakla görevlendiriliyor. Bununla savaşmak için yapabileceğimiz bir şey var mı? Hamile olmasaydı, muhtemelen darbeyi alırdık, ama bu kesinlikle saçma

“Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı” üzerine 12 yorum

1. Şırnak dan kimler var. Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı . Selam herkese siteniz cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 54

2. Eskişehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-01-2021 19:06:44

3. Bu konu : ” Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 76

4. Osmaniye dan kimler var. Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı . Slm paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 460

5. Bu konu : ” Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 232

6. Bu konu : ” Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 244

7. Tunceli dan kimler var. Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı . Selam paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 78

8. Düzce dan kimler var. Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı . Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 406

9. Isparta merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-02-2021 13:48:57

10. Bu konu : ” Hamile nişanlı, işe göre virüsü zorunlu kıldı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 374

11. Kütahya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, face de paylaştım 26-02-2021 03:10:14

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link