Ben sadece 21 yaşındayım, bu yüzden bu sorulardan gerçekten emin değilim. JFK, Isenhower ve Andrew Jackson’ın derin durumda olmadığını duydum. Trump sağlam görünüyor, ama başka biri?

… pcrossover tarafından gönderildi
[comments]

Author

25 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Selam herkese web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 430

2. Kütahya dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Selam herkese bu web sitesi valla çok güzel, şukuladım , ziya – 195

3. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden çok güzel, tebrikler , – 12

4. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun 24-12-2020 13:37:55

5. Tokat merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 26-12-2020 18:59:51

6. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, saolun , Aylin – 358

7. Balıkesir dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Slm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 277

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 98

9. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 75

10. Trabzon dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Slm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 379

11. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, facebookta paylaştım

12. Trabzon dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Selam herkese web siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 26

13. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 336

14. Tokat dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , gaye – 494

15. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler

16. Malatya dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Mrb paylaşımınız süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 246

17. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

18. Mersin dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Slm siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 133

19. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 130

20. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 95

21. Artvin dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . selamun aleyküm paylaşım yeminle güzel, saolun , ahmet – 307

22. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , Hasan – 144

23. Mardin dan kimler var. Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? . Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 271

24. Bu konu : ” Hangi başkanların derin devlet olmadığını biliyoruz / varsayıyoruz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 385

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link