Bence kitaplar çok önemli. İnsanlık tarihi boyunca kitaplar yazıyor ve yok ediyoruz. Kitapların medeniyetin başlangıcından beri sürmesi için bence bu zengin bilgi kaynaklarını okumak çok önemli. (Özellikle bu gibi zamanlarda)

Toplumsal bir eleştiri için – Aldous Huxley, George Orwell’in tüm kitaplarını öneririm. Bazen Erich Con Daniken tarafından Tanrıların Savaş Arabaları veya Jane Mayer tarafından Karanlık Para gibi kitaplara gidiyorum.

Bir komplo inananı için hangi kitapları okumanızı tavsiye edersiniz?

Author

90 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Siirt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 27-05-2020 17:52:43

3. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi güzel, face de paylaştım

4. İzmir merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2020 21:23:22

5. selamun aleyküm siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

6. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

7. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

8. Mrb sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

10. Malatya merkezden ben mehmet. Selam web siteniz gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 01-07-2020 13:24:15

11. Aksaray merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-07-2020 03:11:53

12. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler

13. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

14. Merhabalar sayfanız harbiden çok güzel, teşekkürler

15. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 16-07-2020 04:49:08

16. Kilis merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 16-07-2020 18:12:24

17. Tokat merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun 26-07-2020 10:22:37

18. Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

19. Uşak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 01-08-2020 02:00:21

20. Kırıkkale merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 07:53:03

21. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 11-08-2020 08:31:33

23. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 16-08-2020 11:51:41

24. Tunceli merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 11:47:54

25. Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

26. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

27. Slm siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım

28. Sinop merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 15-09-2020 13:25:21

29. Aydın merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 20:07:41

30. Merhaba paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

31. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım

32. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:29:00

33. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 08-10-2020 05:37:29

34. Erzurum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 08-10-2020 14:08:26

35. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, tebrikler

36. Adana merkezden ben ali. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, saolun 13-10-2020 15:08:51

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , Gürbüz – 360

38. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

39. Mardin dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, şukuladım , Emine – 386

40. Şanlıurfa dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 88

41. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun , Emine – 457

42. merhaba arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

43. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 112

45. Kastamonu dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Selamlar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 85

46. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, saolun 30-11-2020 01:51:09

47. Çanakkale dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 367

48. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 333

49. Bayburt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 06-12-2020 14:22:03

50. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhabalar sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 380

51. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 15-12-2020 13:37:38

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 129

53. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , memo – 152

54. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler

55. Ankara dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam herkese siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 173

56. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 472

57. İstanbul dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ziya – 18

58. Sinop dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 160

59. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

60. Ankara dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 473

61. Yalova dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 464

62. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 245

63. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

64. Tunceli merkezden ben hatice. Selam herkese web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 17-03-2021 05:25:47

65. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 288

66. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

67. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 439

68. Denizli merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, şukuladım 25-03-2021 04:51:45

69. İstanbul dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Selam web siten valla mükemmel, tebrikler , Aylin – 354

70. Selam web siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım

71. Kastamonu merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-04-2021 04:05:40

72. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 274

73. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 21-04-2021 22:56:30

74. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 360

75. Bilecik dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 386

76. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 312

77. Tekirdağ dan kimler var. Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? . Slm web siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 385

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, tebrikler , elif yılmaz – 294

79. Bu konu : ” Hangi kitapların gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 371

80. Artvin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, şukuladım 03-06-2021 02:21:03

81. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

82. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link