muhtemelen doğru, ama eğer Irak’ı daha önce yenmiş olsalardı, listelerinden başka bir şey seçerlerdi.

teröre karşı savaş, bankamatik ve vatanseverlik yasasının, bu komplo yüküne başka ne sığabileceğinden bağımsız olarak uygulanması planlandı.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. Selam siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 63

2. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler 23-08-2021 10:33:24

3. Antalya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler 23-08-2021 10:52:13

4. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? . merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 345

7. İzmir dan kimler var. Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? . Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 42

8. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım , banu – 266

9. Bartın dan kimler var. Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 482

10. Mersin dan kimler var. Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 83

11. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 104

12. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 155

13. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 114

14. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 299

16. Amasya dan kimler var. Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? . Selam paylaşım inan ki dikkat çekici, teşekkürler , banu – 161

17. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler

18. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? ” çok güzel. Slm paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler , ziya – 498

20. Şanlıurfa dan kimler var. Hangi komplo teorilerine %100 inanıyorsunuz ve sizi bu kadar emin kılan nedir? . Slm web siten inanki iyi, sağolun , doruk – 84

Write A Comment