Evet “koyun” cümlesine inanıyorum ama insanlar neyin saçmalık olduğunu veya sizi Cumhuriyetçilere veya demslere karşı belli bir şekilde hissettirmek için neyin kullanıldığını fark etmemeli. Sadece bunu düşünen ve anlamama yardımcı olabilecek biri var mı merak ediyorum

Author

70 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, sağolun 31-08-2020 06:26:29

3. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım 31-08-2020 08:41:21

4. Burdur merkezden ben Aylin. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-08-2020 09:38:13

5. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

6. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 31-08-2020 10:24:59

7. Mersin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 31-08-2020 12:06:50

8. Bilecik merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 13:47:28

9. Trabzon merkezden ben Emine. Selam web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 10-09-2020 19:46:53

10. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, şukuladım

11. selamun aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Selamın aleyküm web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

13. Iğdır merkezden ben ali. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-10-2020 09:47:44

14. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

15. Çorum merkezden ben banu. Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 08-10-2020 02:50:44

16. selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, linkedinde paylaştım

17. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 333

18. Kırıkkale merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler 20-10-2020 02:50:43

19. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 490

20. Bilecik merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, sağolun 30-10-2020 23:22:14

21. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , ali – 339

22. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 11-11-2020 16:10:18

23. Karabük dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran edici, teşekkürler , banu – 423

24. Selamlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım

25. Kırklareli merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz valla iyi, tebrikler 27-11-2020 09:52:06

26. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 365

27. Erzincan merkezden ben . Selam sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler 03-12-2020 20:09:33

28. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

29. Manisa dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 72

30. Ardahan merkezden ben Hasan. Merhaba web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 20:02:57

31. Çanakkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-12-2020 14:25:55

32. Artvin dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 87

33. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, sağolun , ziya – 158

34. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız inanılmaz güzel, teşekkürler 16-12-2020 07:05:38

35. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 319

36. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 147

37. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler

38. Karaman merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım 26-12-2020 10:38:29

39. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten iyi, şukuladım , emin – 400

40. elif yılmaz Reply

Slm siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 468

42. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

43. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun

44. Gaziantep merkezden ben ziya. Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 19-01-2021 03:48:47

45. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle dikkat çekici, tebrikler , memo – 118

46. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 120

47. İstanbul merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 30-01-2021 16:51:12

48. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 126

49. Ankara dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 390

50. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

51. Uşak dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Selam sayfa harbiden hayran edici, face de paylaştım , emin – 423

52. Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Mrb web siteniz valla çok iyi, linkedinde paylaştım

54. Merhabalar web siten cidden iyi, teraziye tıkladım

55. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun

56. Merhaba herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

57. Selam herkese web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

58. Yozgat dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , – 479

59. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , doruk – 1

60. Çankırı dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Selam sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 79

61. Çankırı dan kimler var. Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. . Merhaba sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 60

62. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, sağolun , ali – 45

63. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 291

64. Bartın merkezden ben emin. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 07-05-2021 04:17:50

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 219

66. Aksaray merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-05-2021 18:09:53

67. Bu konu : ” Hangi noktada, insanların ne hissedeceklerine körü körüne inanmaları vb. İçin “medya” hatası olmaktan çıkıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link