Bu yüzden basit ama karmaşık bir soru soracağım. Nerede oturduğumu, politikamın kişisel bakış açımın ne olduğunu söylemeyeceğim, sadece hepinize çok fazla yüzleşme olmaksızın evrensel olarak cevaplayabileceğimiz basit ama karmaşık bir soru sormak istiyorum. Sorum şu, kilitlenmeler, karantinalar, kamusal maskeler, temelde covid ile daha ne kadar başa çıkabilirsiniz. Kişisel olarak bıkmanız ne kadar sürer? Eminim hiç kimse sonsuza kadar böyle yaşamak istemez ve hemen hemen her politikacı bir santim alıp onunla bir mil koşar. Hiçbir cevap yanlış ya da doğru değil Sadece herkesin bu konuda nerede oturduğunu bilmek istiyorum.

Author

11 Comments

1. Hakkari merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun 10-04-2021 11:27:49

2. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 10-04-2021 11:28:50

3. Bu konu : ” Hangi saman devenin sırtını kırar? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 75

4. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım

5. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Hangi saman devenin sırtını kırar? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 27

7. Kütahya dan kimler var. Hangi saman devenin sırtını kırar? . Slm siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 500

8. Samsun merkezden ben Hasan. Selamlar web siten inanki çok güzel, şukuladım 29-04-2021 09:25:39

9. Bu konu : ” Hangi saman devenin sırtını kırar? ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki mükemmel, tebrikler , mehmet – 360

10. Amasya merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:03:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link