Belki düşmanı abartıyorum ama gerçeğe yaklaşmak için doğal olarak bu aforizmayı tersine çeviririm. Hiç kimse bunu tutarlı bir şekilde başarısızlığa uğratamaz ve yine de makul bir şekilde sadece yetersiz olarak kabul edilebilir. Ortalamalar yasası, tuhaf doğruluğu ve gerçeği arada bir dikte etmelidir.

Kötü niyetli olmaktansa aptalca görülmesi daha iyi, bu yüzden bu yolsuzluğun nihai bahanesi, gerekçesi ve sis perdesi mi?

Düşüncelerinizi duymayı seviyorum.

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

Author

15 Comments

1. Edirne merkezden ben emin. Selamlar web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım 04-03-2021 18:36:04

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun

3. Selam herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, saolun

4. Bolu dan kimler var. Hanlon’s Razor – “Aptallıkla yeterince açıklananı asla kötülüğe atfetmeyin.” Yetersizlik ile yolsuzluk, aptallık ve kötülük, yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon arasındaki ince çizgi. Şirketlere, hükümetlere ve komplo analistlerine eşit şekilde uygulanabilir. . Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 348

5. Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

6. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 08-03-2021 07:41:32

7. Muğla dan kimler var. Hanlon’s Razor – “Aptallıkla yeterince açıklananı asla kötülüğe atfetmeyin.” Yetersizlik ile yolsuzluk, aptallık ve kötülük, yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon arasındaki ince çizgi. Şirketlere, hükümetlere ve komplo analistlerine eşit şekilde uygulanabilir. . Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 313

8. Bu konu : ” Hanlon’s Razor – “Aptallıkla yeterince açıklananı asla kötülüğe atfetmeyin.” Yetersizlik ile yolsuzluk, aptallık ve kötülük, yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon arasındaki ince çizgi. Şirketlere, hükümetlere ve komplo analistlerine eşit şekilde uygulanabilir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 332

9. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 14-03-2021 09:24:29

10. Niğde dan kimler var. Hanlon’s Razor – “Aptallıkla yeterince açıklananı asla kötülüğe atfetmeyin.” Yetersizlik ile yolsuzluk, aptallık ve kötülük, yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon arasındaki ince çizgi. Şirketlere, hükümetlere ve komplo analistlerine eşit şekilde uygulanabilir. . Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 11

11. Bu konu : ” Hanlon’s Razor – “Aptallıkla yeterince açıklananı asla kötülüğe atfetmeyin.” Yetersizlik ile yolsuzluk, aptallık ve kötülük, yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon arasındaki ince çizgi. Şirketlere, hükümetlere ve komplo analistlerine eşit şekilde uygulanabilir. ” çok güzel. Selam paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 475

12. Sinop dan kimler var. Hanlon’s Razor – “Aptallıkla yeterince açıklananı asla kötülüğe atfetmeyin.” Yetersizlik ile yolsuzluk, aptallık ve kötülük, yanlış bilgilendirme ve dezenformasyon arasındaki ince çizgi. Şirketlere, hükümetlere ve komplo analistlerine eşit şekilde uygulanabilir. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ali – 430

13. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 13:42:22

14. Kayseri merkezden ben ahmet. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, saolun 13-04-2021 05:11:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link