Bir başka ‘kaza’ gününde, zihniyetimizin Hanlon’a bağlı olduğunu merak etmek, hatta kasıtlı bağlantılar, insan iradesi ve huzursuzluk görmemizi engellemek için iyi bir zaman olabilir mi?

Beceriksiz olarak düşünülmek yozlaşmış olmaktan daha mı iyidir? Yetersizlik, yetersizlik için kabul edilebilir bir duman perdesi midir?

Author

76 Comments

1. Selamlar sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Hakkari merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım 05-08-2020 14:39:00

3. Ankara merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 12:09:58

4. Karabük merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 19:46:41

5. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-08-2020 14:59:05

6. Mrb siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. Amasya merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler 16-08-2020 13:33:14

8. Karabük merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler 25-08-2020 00:41:13

9. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 14:09:28

13. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Kilis merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, saolun 17-09-2020 16:47:57

16. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-09-2020 18:35:34

17. Yalova merkezden ben ali. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 17-09-2020 21:14:54

18. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun

19. Malatya merkezden ben ali. Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-10-2020 10:26:20

20. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

21. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

22. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Erzincan merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-10-2020 19:53:02

24. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 416

25. Selam herkese web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım

26. Kayseri merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-11-2020 14:27:25

27. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 03-11-2020 14:27:33

28. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım valla iyi, face de paylaştım

29. Kırıkkale dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 447

30. Eskişehir dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Selam herkese sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ali – 151

31. Kocaeli dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun , emin – 37

32. Şırnak dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 56

33. Erzincan dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Mrb web siten yeminle iyi, face de paylaştım , ziya – 378

34. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki güzel, saolun , memo – 113

35. Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

36. Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-11-2020 22:56:11

37. Mersin dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 79

38. Kocaeli merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 06-12-2020 00:51:51

39. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler , ali – 247

40. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 465

41. Gürbüz Reply

Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Düzce dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Mrb web siten vallaha hayran bıraktı, saolun , Hasan – 323

43. Kars merkezden ben banu. Merhabalar siteniz inanki hayran edici, teşekkürler 31-12-2020 12:45:16

44. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi yeminle çok iyi, face de paylaştım , – 67

45. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

46. Karabük merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-01-2021 22:17:00

47. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 219

48. Niğde dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, saolun , mehmet – 132

49. Merhaba paylaşımınız inanki çok iyi, face de paylaştım

50. Bitlis dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Merhabalar paylaşımın yeminle çok iyi, saolun , gaye – 248

51. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun

52. Kırşehir dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 265

53. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım , Aylin – 113

54. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , banu – 453

55. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 5

56. Gaziantep dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Selamlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 12

57. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Mrb sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 46

58. Artvin merkezden ben ali. Selam sayfa vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 21-03-2021 04:17:04

59. Ağrı merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 16:01:20

60. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 262

61. Düzce merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 11:44:37

62. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Mrb siten harbiden çok güzel, saolun , hatice – 47

63. Erzincan dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , mehmet – 71

64. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ali – 228

65. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-05-2021 12:00:04

66. Van dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , – 278

67. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . Slm paylaşımın valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 350

68. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten vallaha çok iyi, saolun 07-05-2021 04:24:14

69. Bu konu : ” Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 50

70. Kütahya dan kimler var. Hanlon’un Tıraş Bıçağı – “Asla aptallıkla yeterince açıklanmış kötülüklere atfetmeyin.” Fakat Hanlon bunu yanlış mı yaptı ve tersi doğru mu? “Asla kötülük tarafından yeterince açıklanmış olan aptallığa atfetmeyin”? . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun , – 222

71. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 12-05-2021 00:11:38

72. Sivas merkezden ben memo. Mrb sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-05-2021 06:12:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link