Geçmişte Cadı-Doktorlar insanlara şifalı otlar ve iksirler verirdi, bugün Doktorlar insanları ilaçlarla tedavi eder. Tıp endüstrisi, bira iksirlerinin modern versiyonudur ve aldığınız her hap, belirli bir bakış açısından büyücülük olarak kabul edilebilir. Sorunlarınızın belirtilerini ya da doktorların sorunlarınız olduğunu söylediği şeyleri düzeltmeye çalışmak için sadece bir madde alıyorsunuz, aslında bu tür sorunları çözmek için çaba sarfetmenize gerek yok. Elbette bazen ameliyat ve kalp ilaçları gibi şeyler zaruridir, ancak tüm insanlara verilen ilaçların çoğu hiç iyi değildir. Temel olarak, insanları donuk ve uysal yapmak, üçüncü gözlerini açmalarını engellemek ve ilaç şirketini milyarlarca dolar yapmak için kullanılır. Bu yüzden herkese, özellikle de Amerikalılara haplar çok zorlanır. Hap reklamları çoğu ülkede yasa dışıdır. Birçok Hap, insanların uyanmasını engeller. $ yap. Çoğu doktor, adam için uyuşturucu satıcıları/iksir iticileri olduklarını anlayacak kadar aptaldır. Çünkü tıp sistemi ateizmin doğru olduğunu iddia ediyor ki bu çok saçma. Sadece kitaplarını okurlar ve kendilerine söylendiği gibi insanlara ilaç verirler.

31 Comments

1. Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, şukuladım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 195

3. Edirne dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Hasan – 258

4. Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok güzel, tebrikler 06-07-2021 04:36:23

5. Selamlar siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , Emine – 360

7. Osmaniye dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, şukuladım , ali – 342

8. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 88

9. selamun aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 253

12. Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 60

13. Eskişehir dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok iyi, şukuladım , Hasan – 424

14. Isparta dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 328

15. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 77

17. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . Selam herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 263

18. Sinop dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . Slm siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 100

19. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 437

21. Selam siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 195

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Haplar Modern Zaman İksirleridir ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 167

24. Diyarbakır dan kimler var. Haplar Modern Zaman İksirleridir . Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 414

25. Bingöl merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, teşekkürler 26-08-2021 20:29:13

26. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun

27. Burdur merkezden ben Aylin. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-09-2021 16:15:12

28. Muş merkezden ben ali. Mrb web sitesi vallaha çok iyi, saolun 17-09-2021 22:52:08

29. Kastamonu merkezden ben doruk. Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 23-09-2021 22:52:05

Write A Comment