Her şeyden önce gelenek remix olarak belirtmek isterim ki,

“Harambe için maskeyi çıkarın”

Şimdi. Temelde. İş saati sonrası ve iş saatinden önce hayvanat bahçesi bekçisi, stajyer tipi vardı. Kim dürüstçe harambeyle dalga geçerdi. Onunla alay etmek ve sırtını göstermek, hafif bir bükülme ile eğilmek ve bir eli kavrayarak, sırtının arkasından avuç içine uzanmak, popo yanağından hafif bir kavrama ile bireysel kalçalarını tutmak, bir eliyle perçinlemek, ve boynunu 90 derecelik bir açıyla çevirip Harambe’nin çevresine bakın ve ağzında bir muzla geriye doğru yürüyün, ilginç bir şekilde yanlış türde primat/maymun sesleri çıkartın.

Bu özel kişi Hamrambe ile alay etti ve bunu ve diğer çeşitli alayları yaptı. Seslendirilmiş ( Huh-rum-bee ).

Harambe, Hayvanat Bahçesi’nin esaret altında tutulan en değerli örneği olarak lanse edildiğinden, aşağılık kompleksi olan insanlar için bu popüler bir boktan davranış yöntemidir. Çok fazla dikkat gerektiriyordu ve herhangi bir yüksek profilli yakalanan yaratık gibi özel yardıma atandı.

Hızlı teğet yan düşünce. Richard Ramirez Night Stalker’ın özel ajanlarla özel olarak yaptığı ve onları paylaşmamalarını tehdit edercesine ilan ettiği röportajları herkes duymak istemez mi? Kahrolası kızdırmak. Çok faydalı bilgiler olabilir.

Neyse.

Harambeyi gösterip teşhir eden bu kişiye bir gün kendi ilacından biraz tattırıldı. Harambe’nin intikam planları vardı ve Harambe tarihsel olarak gülerken korku içinde yere düşen alaycıyı korkuttu. Bu gerçekten göt deliği patlatıyor.

Harambe, çok pahalı hale geliyordu ve hayvanat bahçesinin perde arkasında bütçe kesintileri yapması gerekiyordu ve finansal olarak en iyi yöntemi bulamıyordu. Bu gerçekleşirken hepsi aynı anda.

Bunun bununla hiçbir ilgisi yoktu, ama muhtemelen de olabilirdi. Çünkü, çocuğu kafese düşürmeleri için ahmak alaycı tarafından bebeğin ailesine nakit ödeme yapıldığında, Gorillerin çok koruyucu yaratıklar olduğu ve bir çocuğa asla zarar vermeyeceği son derece biliniyordu. Pislik bunu biliyordu. Ve hayvanat bahçesinin ne tür bir senaryo aradığını biliyordu, herhangi bir tavus kuşunun gagasını uçurmak için bir bahane olarak şansı da vardı.

Bu pislik Harambe’yi tuzağa düşürdü.

Bu uluslararası haberler kazandı, böylece Hayvanat Bahçesi anlatıyı ve çocukları kurtarmayı yarattı, ardından Harambes’in ölümünden yararlanarak aptalca miktarda bağış parası yarattı Ve goril maymun kampanyalarını ağaç tepelerinden koruyun, hatta bunu bir yarış yemi konusu haline getirme fırsatını yakaladı ve Bazıları siyahi şiddet ve katılaşan hamrambeler hakkında beyazlara sahte gündem temelli farkındalığı efsanevi bir trajedi olarak adlandırıyor.

Tetiği kim çekti?

Ve nasıl ödüllendirildiler?

O pisliğe gelince, o artık bir alkolik.

rip harambe

Ve suikastının bir simgesi olarak… hepimiz bu zamanlarda söylüyoruz.

Harambe için maskeyi çıkar

Author

39 Comments

1. Karaman merkezden ben hatice. Selam paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-06-2021 03:48:39

2. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 04:03:21

3. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 84

4. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz güzel, saolun , ali – 480

5. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım

6. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, sağolun

7. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 15:30:33

8. Çorum merkezden ben Aylin. Selam herkese siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 15-06-2021 00:31:38

9. Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 16-06-2021 20:55:10

10. Merhaba herkese web siten inanki güzel, teraziye tıkladım

11. Selam herkese web sitesi inanki çok iyi, facebookta paylaştım

12. Adana dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 81

13. Erzurum dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 233

14. Selam herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

15. İstanbul merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 01-07-2021 06:09:51

16. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha iyi, sağolun

17. Konya dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 337

18. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler 07-07-2021 20:54:32

19. Merhaba web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Erzurum dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Slm paylaşımın inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 454

22. Van merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, sağolun 25-07-2021 08:15:32

23. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Slm web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 385

24. Van dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 316

25. Erzurum dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 360

26. Denizli dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 329

27. Selam sayfa vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , banu – 99

29. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 356

30. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 29

31. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 74

32. Sakarya dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 79

33. Kars dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Selamlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 469

34. selam arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 139

36. Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 03:14:34

37. Adıyaman dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 156

38. Gümüşhane dan kimler var. Harambe, güvensiz bir Hayvanat Bahçesi bekçisi tarafından kuruldu . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 448

Write A Comment