Hard Candy gibi filmler?

https://youtu.be/1PXYjFl0uXg

Bunun gibi pedofillere işkence eden çocuklar hakkında başka filmler var mı? Gücün kurbanlara geri verildiği kültürel bir uyanışa ihtiyacımız var ve mevcut anlatı bizi çaresiz tutmaya gerçekten hevesli gibi görünüyor. Pedofelia tarafından öfkelenmek yeterli değil – hadi bu pislikleri yerine koyan içeriği yayalım.

Çocuklara dövüş sanatlarını, manipülasyonun arkasındaki psikolojiyi öğrenmelerini sağlamalıyız ve hemen hemen onları uyandırmalıyız, ancak kendilerini koruyacak kaynaklarla. Yapabilirler. Pedolar çocukların masum ve aptal olduğu fikrine kapılırsa, çocuklarımıza bunun tam tersini öğretmek yerine. Hak ettikleri masumiyeti elde edememeleri berbat bir şey – ama en azından kendileri için ayağa kalkabilirler.

“Hard Candy gibi filmler?” üzerine 19 yorum

1. Ardahan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-08-2020 12:31:11

2. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-09-2020 13:53:31

3. Yalova merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-09-2020 05:19:23

4. Eskişehir merkezden ben Emine. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-09-2020 22:01:18

5. Tokat merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun 15-09-2020 08:16:14

6. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:24

Yorum yapın