Herkese merhaba, şu anda gezegenimizde ruhani savaş yürüten güçlere karşı harekete geçmeyi amaçlayan yeni bir topluluk kurdum. Hala çok küçük ama büyük bir topluluk oluşturmayı ve gelecekte etkinlikler düzenlemeyi umuyorum. Tüm fikirlere açığız, eğer benimle olursanız katılın. Herkese barış ve sevgi! r / TheIlluminati’ye Karşı

19 Comments

1. Denizli merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 17-05-2021 01:19:53

2. Hatay dan kimler var. Harekete geçmek . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , Emine – 469

3. Isparta merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi valla güzel, tebrikler 17-05-2021 10:22:04

4. Bu konu : ” Harekete geçmek ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 411

5. Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Harekete geçmek ” çok güzel. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , banu – 36

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Harekete geçmek ” çok güzel. Merhaba web siten cidden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 246

8. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Harekete geçmek ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , – 278

10. Zonguldak dan kimler var. Harekete geçmek . Selam siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 493

11. Tekirdağ merkezden ben ali. Slm sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım 12-06-2021 00:48:07

12. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım

13. Bu konu : ” Harekete geçmek ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 454

14. Selam herkese web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Harekete geçmek ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 341

17. Adana merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, tebrikler 24-07-2021 14:52:44

18. Adana dan kimler var. Harekete geçmek . Merhabalar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, saolun , emin – 30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link