Herkes bana harika kaynakların bir listesini verebilir mi? Web siteleri platformları vb. Ana akım ve bağımsız harika “komplo” belgeselleri bulmak için. YouTube’da yıllardır izlediğim bazılarını bulmak gittikçe daha zor ve zor görünüyorlar, platformdan çıkarılıyor ya da bir şekilde gizleniyor gibi görünüyor. Üzerinde bazı şeyler buldum www.spiritmysteries.com ve ifşa.tv, herhangi biri başka bir şey önerebilirse, memnuniyetle karşılanacaktır.

Author

10 Comments

1. Çorum dan kimler var. Harika belgeseller . Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 172

2. Merhaba paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Harika belgeseller ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 172

4. Bu konu : ” Harika belgeseller ” çok güzel. Mrb sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 56

5. Bu konu : ” Harika belgeseller ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 257

6. Ordu merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 17-03-2021 10:16:02

7. Muğla dan kimler var. Harika belgeseller . Selam paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, saolun , hatice – 292

8. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 13-04-2021 11:29:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link