Proje görünümlü cam, derin devletin geleceği uzaktan görmesini sağlayan gizli bir araçtır (muhtemelen çökmüş ufolardan tersine çevrilmiştir).

Eski cia Jon Sather, “Yıllardır bu kavramın yalnızca 21 Aralık 2012’ye kadar geleceği görmeye izin verdiğine dair söylentiler duydum – ve ondan sonra sadece iki alternatif vardı. Her insanın aniden farkına vardığı bir yükseliş olayı. herkesin düşüncelerinden – yalanlar ve suçlar imkansız hale gelir – ve Derin Devlet tamamen yok edilir, yerini evrensel barış ve refah ile değiştirir. İkinci Seçenek – Derin Devlet, sonrasında iktidara tutunmak ve yeraltı şehirlerinde hayatta kalmak için nükleer bir İkinci Dünya Savaşı’nı zorlar yüzeydeki radyasyon zehirlenmesini beklemek. “

Bu doğruysa, o zaman birisi / bir şey bize tüm telepatik güçleri vererek bizi kurtarmaya yardım edecek.

Bu, tüm kötü elitlerin neden saklandığını açıklar.

I Think We Are On Our Own Guys N’ Gals! from conspiracy

Hasta ve sapkın zihinlerini okumaktan korkuyorlar.

Ve belki de aşı, bu psişik hediyeleri almamızı engellemenin bir yoludur çünkü onlar yıllardır ww3’ü zorlamaya çalıştılar ama ısırmadığımız için sefil bir şekilde başarısız oldular.

Sanırım bu kişiyi gerçekten kazanabiliriz …

Author

10 Comments

1. Rize merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 12:07:51

2. Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Denizli merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 02-04-2021 15:12:18

4. Bu konu : ” Harika bir Sıfırlama için bu nasıl? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 424

5. Antalya merkezden ben Aylin. Slm siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 22:34:55

6. Kahramanmaraş merkezden ben . Merhaba siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 05-04-2021 21:09:45

7. Bu konu : ” Harika bir Sıfırlama için bu nasıl? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 384

8. Yalova merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 09-04-2021 02:12:50

9. Selamın aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

10. İzmir dan kimler var. Harika bir Sıfırlama için bu nasıl? . Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 383

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link