Büyük sıfırlama bize zorlanıyor mu? Kuzey Amerika’da aynı anda her endüstride her üründe kıtlık olması nasıl mümkün olabilir? Sadece yurt dışından gelen ürünler değil, aynı zamanda yerli hammaddelerle yurt içinde üretilen ürünlerdir. Enflasyon oluyor ve insanlar bunu telafi etmek için daha fazla borç biriktiriyor. Bu gerçek piyasa güçleri oyunda mı yoksa daha büyük bir şey mi oluyor?

28 Comments

1. Bu konu : ” Harika sıfırlama ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , memo – 97

2. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

3. Karabük dan kimler var. Harika sıfırlama . Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 177

4. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, teşekkürler

5. Bayburt merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım 25-07-2021 18:59:14

6. Edirne merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi yeminle çok iyi, saolun 25-07-2021 23:08:14

7. Bu konu : ” Harika sıfırlama ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Aylin – 485

8. Kars merkezden ben Hasan. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 28-07-2021 14:26:53

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Harika sıfırlama ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 378

10. Selamlar paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Harika sıfırlama ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 416

12. Konya dan kimler var. Harika sıfırlama . Selamlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, sağolun , doruk – 247

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, saolun

14. Hatay dan kimler var. Harika sıfırlama . Selam paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , gaye – 339

15. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Harika sıfırlama ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, saolun , Hasan – 272

17. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-08-2021 22:04:18

18. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

19. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun 26-08-2021 20:29:20

20. Bingöl dan kimler var. Harika sıfırlama . selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 144

21. Edirne dan kimler var. Harika sıfırlama . Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 147

22. İzmir dan kimler var. Harika sıfırlama . Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 50

23. Yalova dan kimler var. Harika sıfırlama . Mrb sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 330

24. Artvin dan kimler var. Harika sıfırlama . Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 46

25. Bu konu : ” Harika sıfırlama ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 493

26. Sinop merkezden ben Hasan. Mrb web siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 17-09-2021 00:58:25

Write A Comment