Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa?

Büyük bölgeleri veya adaları dünyadan gizlemenin ne kadar basit olacağını düşünüyordum. Sadece haritaları kontrol etmeniz ve üst üste binmeleri önlemeniz gerekir. Seçkin bir sınıf tarafından işgal edilen ancak dünyanın geri kalanı tarafından bilinmeyen bir bölgeye dair herhangi bir kanıt var mı?

“Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa?” üzerine 16 yorum

1. Bursa merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 19:26:37

2. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-09-2020 19:56:42

3. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım 27-09-2020 22:06:41

4. Adana merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:06:34

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım 06-10-2020 12:25:54

7. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 165

8. Kilis merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 15-10-2020 16:06:43

9. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 352

10. Gaziantep dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 72

Yorum yapın