Büyük bölgeleri veya adaları dünyadan gizlemenin ne kadar basit olacağını düşünüyordum. Sadece haritaları kontrol etmeniz ve üst üste binmeleri önlemeniz gerekir. Seçkin bir sınıf tarafından işgal edilen ancak dünyanın geri kalanı tarafından bilinmeyen bir bölgeye dair herhangi bir kanıt var mı?

Author

67 Comments

1. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

2. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, tebrikler

3. Bursa merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 19:26:37

4. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 27-09-2020 19:56:42

5. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha iyi, facebookta paylaştım 27-09-2020 22:06:41

6. Adana merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:06:34

7. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selam web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım 06-10-2020 12:25:54

11. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Selam herkese siten inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 165

13. Kilis merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 15-10-2020 16:06:43

14. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 352

15. Gaziantep dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 72

16. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 494

18. Bartın merkezden ben doruk. Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 30-10-2020 16:42:52

19. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 187

20. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 00:11:05

21. Yalova merkezden ben ali. Slm siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 13-11-2020 00:04:37

22. Giresun merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 14-11-2020 01:17:01

23. Niğde dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 259

24. Merhabalar web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Slm sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 358

26. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Batman merkezden ben Aylin. Slm web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 08-12-2020 15:22:18

28. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 306

29. Çanakkale dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım , – 357

30. Isparta dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 482

31. Selam herkese sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

32. Bitlis dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 91

33. Merhaba sayfan vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. Slm web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hayran edici, face de paylaştım , gaye – 446

36. Bilecik dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Mrb sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 76

37. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Mrb paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 274

38. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten inan ki iyi, teraziye tıkladım

39. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Tunceli merkezden ben Hasan. Selam web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 06:17:56

41. İzmir merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 11-02-2021 11:16:12

42. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 177

43. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 210

44. Malatya dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 342

45. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Selam siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 416

46. Denizli dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 438

47. Uşak dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Merhabalar paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 253

48. Siirt merkezden ben Aylin. Slm web siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 16-04-2021 19:50:52

49. Gaziantep dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 323

50. Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

51. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun , hatice – 326

52. Kocaeli merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:51:56

53. Tunceli dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha iyi, şukuladım , banu – 27

54. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 490

55. Bitlis dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 306

56. Çankırı dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 367

57. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 324

58. Denizli dan kimler var. Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? . Selamlar siten valla hayran bıraktı, sağolun , banu – 148

59. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 281

60. Bu konu : ” Haritalara güvenebilir miyiz? Ya geniş arazi alanları haritada görünmüyorsa? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 294

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link