Kategoriler
Genel

Harvard-Yale-MIT'in Yabancı Etkilere Soruşturulması

Akademik Elit ve Çin Bağlantısı

ABD Hükümeti son birkaç yıl içinde 'Akademik Elitler'e bir soruşturma başlattı. Kamu ve özel akademik kurumlarda sahtekarlığı araştırıyorlar. Bu davaların çoğu, federal hibe fonlarının (NSF, NIH, DoD), yabancı hediyeler ve Çin-Rusya-İran ile yasadışı bağların kötüye kullanılmasını içerir.

“.. 65'den fazla kurumda en az 180 bilim insanını araştırıyor ..”

Şimdiye kadar, son birkaç ay içinde yüksek profilli öğretim üyelerini geçici olarak askıya almak ve / veya kaldırmak için en az 7 kurum bulunmaktadır. FBI, 2020'nin başlarında Harvard Kimya / Kimyasal Biyoloji Başkanı'nı tutukladı, bugüne kadarki en halk tutuklandı – bu, ilgili kişilere bir uyarı mesajı olarak hizmet etmekti.

NIH Investigation (Ağu 2018)

Tutuklanan: Fakülte, Bilim Adamları, Araştırmacılar

MIT, Yale, Duke, Cornell, vb. Etrafında dolaşan söylentiler soruşturma listesinde yer alıyor. Çin Casus Skandalı.

ABD dış etkiye zarar verdiği için üniversiteler FBI ile bağ kuruyor Diyerek şöyle devam etti: "Kamu kurumları, başta Çin olmak üzere yabancı hükümetler tarafından yapılan araştırmalara müdahale iddialarına yanıt veriyor."

İlginçtir … Harvard davasının Çin'de Wuhan ile doğrudan bağları var. Koronavirüsün kökeni. Olayların zaman çizelgesi (soruşturmalar, FBI baskınları ve koronovirüs) çok tuhaf.

“Harvard-Yale-MIT'in Yabancı Etkilere Soruşturulması” için 12 yanıt

Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Malatya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2020 18:05:01

Karaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-03-2020 18:12:41

Tokat merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 24-03-2020 18:43:48

Sakarya merkezden ben Aylin. Selam sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun 24-03-2020 19:27:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir