Aşının aslında covid semptomlarına çok az koruma sağlaması ve aşı öncesi gördüğümüz şeyin hasat etkisi olması mümkün mü? Temel olarak, covid’e en duyarlı olan tüm insanlar ilk birkaç dalgada öldü ve daha sonra covid’e yakalanan herkes, aşı olsun ya da olmasın, büyük olasılıkla hayatta kalacaktı. Daha az ölümcül mutasyonlarla birlikte. Sonunda tüm krediyi aşılara verecekler.

31 Comments

1. Van dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 424

2. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 133

3. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 19-07-2021 23:46:46

4. Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım , ziya – 470

6. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Selam paylaşımın valla çok güzel, tebrikler , ali – 108

7. Sakarya merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler 22-07-2021 21:00:31

8. Iğdır dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 326

9. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 378

10. Muğla merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 03:48:50

11. Kırşehir dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Selam herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 215

12. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 469

14. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 302

15. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 94

16. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. selamun aleyküm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım

18. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Hatay dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , – 466

20. Çankırı merkezden ben emin. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-08-2021 22:12:09

21. Kilis dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 18

22. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 232

24. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden güzel, şukuladım , Aylin – 205

25. Ağrı merkezden ben . Slm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 06-09-2021 17:43:29

26. Muğla dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 174

27. Iğdır dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Selamlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım , hatice – 184

28. Muş dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 31

29. Bu konu : ” Hasat Etkisi ve Aşı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 268

30. Giresun dan kimler var. Hasat Etkisi ve Aşı . Selam herkese bu web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 478

Write A Comment