Sen ne düşünüyorsun? Diyelim ki bir gönderi bir hashtag ile işaretlendiyse ve insanlar bunu kendi gönderilerine koyarak onu yakaladıysa. Anahtar kelimelerle kolayca aranabilirler. Katılıyor musun katılmıyor musun?

…ThtsJstLkUrOpinionMn tarafından gönderildi
[comments]

23 Comments

1. Kırşehir dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . Merhabalar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , mehmet – 23

2. Bu konu : ” Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , – 153

3. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. Erzurum merkezden ben ziya. Mrb sayfa inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-06-2021 15:49:12

5. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 195

7. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . Merhabalar siten inanki çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 500

8. Kütahya dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 409

9. Tokat merkezden ben Emine. Slm siteniz harbiden iyi, şukuladım 27-06-2021 19:41:50

10. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten gerçekten çok iyi, sağolun 30-06-2021 00:40:47

11. Bu konu : ” Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 74

12. Bu konu : ” Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 68

13. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-07-2021 09:21:51

14. Bu konu : ” Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler , Emine – 141

15. Afyon dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 429

16. Yozgat dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 89

17. Hakkari dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 134

18. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 432

20. Düzce dan kimler var. Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler . selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler , hatice – 400

21. Bu konu : ” Hashtag’ler, insanları farklı kategorilerde bir araya getirmenin bir yoludur – Muhalifler ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , banu – 402

22. Nevşehir merkezden ben ali. Selamlar siteniz inan ki güzel, tebrikler 23-09-2021 22:52:03

Write A Comment