10 gün önce arkadaşlarımın çocuğunu izledikten sonra ‘RSV’ye yakalandım. Uzun zamandır bu kadar hasta olmamıştım. Doktora gittim covid testi yapmadılar. Maalesef ilk aşıyı Nisan ayında yaptırdım. SO’m hiç hastalanmadı ve birlikte yaşıyoruz.

RSV bu kadar uzun sürer mi? Çok kötü gittiğini duydum. Yemin ederim daha önce yaşadım ve bu kadar kötü olmamıştı..

Koronavirüsün RSV olduğuna ikna oldum.

25 Comments

1. Bu konu : ” Hasta ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 486

2. Denizli merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 31-07-2021 12:44:55

3. Erzincan merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım 31-07-2021 18:09:08

4. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

5. Bu konu : ” Hasta ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 158

6. Muş dan kimler var. Hasta . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , gaye – 454

7. Uşak dan kimler var. Hasta . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , – 365

8. Bu konu : ” Hasta ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, saolun , – 395

9. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Kastamonu dan kimler var. Hasta . selamun aleyküm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 193

11. Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

12. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selamlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 18-08-2021 15:30:23

13. Burdur merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun 20-08-2021 13:51:03

14. Kars merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım 22-08-2021 18:04:54

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hasta ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, saolun , elif yılmaz – 43

16. Sakarya dan kimler var. Hasta . Selam bu web sitesi valla hayran edici, sağolun , hatice – 197

17. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım

18. Konya dan kimler var. Hasta . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 32

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hasta ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 472

20. Bu konu : ” Hasta ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 446

21. Trabzon dan kimler var. Hasta . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 392

22. Sakarya dan kimler var. Hasta . Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ziya – 330

23. Mardin merkezden ben ahmet. Mrb sayfa harbiden iyi, şukuladım 16-09-2021 23:40:34

Write A Comment