Kategoriler
Genel

Hasta bir dünyaya / topluma katkıda bulunma isteği yok

Merhaba rastgele reddit insanları,

Geçen yıl beni bu kadar uyuşmuş ve ölü hissettiren şeyin ne olduğunu anlamaya çalışmak için devasa zaman harcadım. Sanırım hayatımın bir noktasında bu dünyanın o kadar korkunç olduğuna, katılmaya değmeyeceğine karar verdim. Sonra sadece bir şey hayal etmek ve hissetmek için çok zaman harcadım. Sanki tüm gerçekliğe tamamen uyuşmuş gibiydim. Ve bu hala muhtemelen bir bakıma mıydı. Asla tamamen hayatta olmayacağım. Şiddetli istismar nedeniyle yaşadığım ayrışmalar da olabilir.

Ben üstesinden gelemem. Demek istediğim, toplumda yanlış olan çok şey var. Örneğin çocuk ticareti Jeffrey Epstein etrafında çalıyor (bahse konu yüzlerce kişi var), Harvey Weinstein skandalı …. listesi sonsuz. Buna girdim ve şuan şantaj niyeti ile bal tuzağı operasyonları olduğu sonucuna vardım. Bu, çoğu politikacının neden kalpsiz psikopatlar olduğunu mükemmel bir şekilde açıklar. Çok açıklıyor. Herkes şantaj ile bozulmuş ve zorlayıcı olmalıdır. Bu yüzden yanlış olan çok şey var. Bu yüzden bize lanet olası zaman yalan söyler. Her yerde tekrarlanan açık yalanlar gibi. Tekrarlanmalıdır, eğer pislikler onları tekrarlamazsa, şantaj bokları ortaya çıkacaktır.

Ancak, iyi insanların buna dayanacağı bir dünyada yaşadığımızı düşünün. AMA YAPMAYACAKLAR. Yani çok kolay olurdu. Kahretsin. Pislik güç pozisyonları dışına çıkıncaya kadar protesto et.

Kişisel yaşamımda defalarca psikopatik insanların herhangi bir hiyerarşinin en tepesine yükseldiğini deneyimlemek zorunda kaldım. Hiçbir boşluk ile yakın. Çünkü insanlar korkaktır.

Ve burası artık istemiyorum. Bir taş düşündüm. "Birinin yolunuza attığı taşlarla güzel şeyler bile yapabilirsiniz" diyen bir Alman var. Şöyle ki: "Hayır. Hiçbir şey inşa etmek istemiyorum. Azami hasara neden olmak için bu taşı nereye atabilirim? Çünkü bu dünya sadece SUCKS FUCKING."

Yani yapabilirim. Ama sadece istemiyorum. Gerçekten böyle bir toplumda yaşamak istemiyorum. Yapamam. Kahretsin. Neden?

Kendimi çeşitli şekillerde öldürmeye çalıştığım gibi. Sonuncusu karbon monoksit zehirlenmesi ve hastaneye yatıştır. Şimdi gerçekten kendimi asmayı düşünüyorum. Ve zaten araçları satın aldı ve erken bulunmadan nasıl yapılacağına dair bir plan var. Zor. İçimde ortaya çıkacak bir irade var ve bunu bastıramadım. Yani eğer onunla geçip kendimi öldüremezsem. Bu bir olasılık olduğu için. Çok korkunç bulduğum ve tamamen tiksindiğim bir dünyada nasıl yaşayabileceğim konusunda tavsiyeleriniz var mı? Biriniz bu duygulara sahip oldunuz ve bir şekilde bunları aşmanın bir yolunu buldunuz mu?

“Hasta bir dünyaya / topluma katkıda bulunma isteği yok” için 31 yanıt

Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-01-2020 20:39:50

Batman merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 15-01-2020 21:37:37

Manisa merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel, sağolun 16-01-2020 05:23:16

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 18-01-2020 15:13:18

Isparta merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-01-2020 22:13:47

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 22-01-2020 23:22:30

Kocaeli merkezden ben ali. Mrb web siten inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 31-01-2020 07:57:41

Manisa merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 07-02-2020 19:57:16

Adana merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler 09-02-2020 18:25:04

Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 15-02-2020 14:06:05

Çankırı merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler 19-02-2020 00:05:39

Afyon merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2020 07:16:52

Yalova merkezden ben doruk. Merhaba web siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 28-02-2020 17:04:21

Erzurum merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden hoşuma gitti, şukuladım 29-02-2020 01:18:20

Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten valla çok iyi, facebookta paylaştım 05-03-2020 14:03:43

Ordu merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler 21-03-2020 09:34:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir