Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız?

SARS-CoV-2 PCR testi geliştirildi “Virüs materyaline sahip olmadan”

“Bu testin geliştirilmesiyle ilgili her bilimsel mantık, bu kağıt.

Drosten testi geliştirdiğinde, Çin onlara viral bir izolat vermemişti. Testi bir gen bankasındaki bir diziden geliştirdiler. Görüyor musun? Çin onlara genetik bir dizi verdi karşılık gelen viral izolat yok. Kodları vardı ama kod için vücutları yoktu. Viral morfoloji yok. “

Ph.D. ve emekli RN olan Dr. Corbett şu açıklamayı yaptı: “Bu Drosten test kağıdında 10 önemli hata var. Public Health England, bunun ortak yazarıdır. AB’deki tüm halk sağlığı otoriteleri bu makaleyi birlikte yazdı. Ama işin özü şu: Ne yaptıklarını doğrulayacak viral izolat yoktu. Amplifikasyonun PCR ürünleri o sırada herhangi bir viral izolata karşılık gelmedi. Ben buna “halka halka bilimi” diyorum. Merkezinde hiçbir şey yok. Her şey kodla, genetikle ilgili, gerçeklikle hiçbir ilgisi yok. veya gerçek kişi, hasta. “

“O tanımlar RT PCR testleri sahip olduğu gibi “Teşhisle hiçbir alakası yok.”

Düzenleme: yazım hatası

“Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 483

2. Mardin dan kimler var. Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? . Selamlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 113

3. Trabzon dan kimler var. Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? . Selamın aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 73

4. Şanlıurfa merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-12-2020 13:55:10

5. Kastamonu dan kimler var. Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? . Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 469

6. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-12-2020 12:36:22

7. Bu konu : ” Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, teşekkürler , mehmet – 118

8. Bu konu : ” Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 14

9. Kastamonu dan kimler var. Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? . Selamlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 387

10. Kırşehir dan kimler var. Hasta hissediyorsanız COVID için test yapmalı mısınız? . Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 351

11. İzmir merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-02-2021 16:39:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link