Salgının ilk günlerinde, hastanelerin kapasiteye ne zaman doldurulacağını ve insanların sokaklarda öleceğini hatırlıyor musunuz?

18 Mart, CNBC bu hikayeyi yönetti; “Donanma hastane gemisi haftalarca New York’a yardım etmeye hazır olmayacak,” diyor Pentagon.

Makale, Konfor’un bakım için Norfolk olduğunu ve hızlandırılmış bir çalışma programında bile geminin “haftalar.”

“Şu anda, özellikle New York’ta, eğrinin oranı 45 günde 110.000 yatağa ihtiyaç duyan insanların bir girdisine sahip olabileceğimizi gösteriyor; mevcut 53.000 yatak kapasitemize benziyor, ”dedi Cuomo Çarşamba günü Albany’deki bir basın toplantısında.

26 Mart’ta Donanma, Konfor’un NYC’ye yelken açmaya hazır olduğunu söyledi “Programın çok önünde.”

New York’a açılan TheNavy hastane gemisi Comfortisprogramın çok önünde ABD Donanması sekreterine göre, koronavirüs hastaları ile taşan yerel hastaneleri rahatlatmaya yardımcı olmak için önümüzdeki hafta başlarında gelebilirler.

Herhangi bir referans bulamıyorum, ancak Comfort’un yelken açmaya hazır olmasının en az dört hafta olacağından eminim. Bunun yerine, 18 Mart’tan 8 Mart’ın 26 Mart’ta geminin hazır olduğunu ve ardından New York’a yelken açmak için 2 gün sürdüğünü duyurdu. 3 Nisan’a geldi.

Peki Gemi neden NY’a bu kadar çabuk ulaştı?

Cuomo, 25 Mart yürütme emri için COVID-19’un bakım evlerinde hızla yayılmasını sağlayan giderek artan bir incelemeye girdi.

30 Mart’ta gelmesi için 3000 yataklı bir hastane gemisi, Javits Center’da 4000 yatak ve Central Park çadırlarındaki tüm yataklar olduğu göz önüne alındığında, Covid Hastalarını Huzurevi’ne koymanın anlamı neydi?

Neredeyse Comfort her zaman NYC’ye gitmeye hazırdı ve gönderildi, böylece Cuomo, onları mahkum eden Covid hastalarını Bakım Evleri’ne koymak zorunda değildi.

Author

92 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam web siten inanki güzel, twitter da paylaştım 26-05-2020 22:09:26

3. Siirt merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 03:45:43

4. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız inanki güzel, saolun 15-06-2020 02:23:23

5. Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-06-2020 00:36:31

6. selamun aleyküm siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler

8. Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, tebrikler 01-07-2020 13:25:33

9. Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun 07-07-2020 18:39:32

10. Selamlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, tebrikler

11. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

12. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

13. Kars merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler 14-07-2020 15:40:41

14. Muğla merkezden ben mehmet. Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-07-2020 14:40:15

15. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-07-2020 10:17:21

16. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhaba siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 25-07-2020 12:06:26

17. Siirt merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-07-2020 19:50:23

18. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-08-2020 07:02:03

19. Hakkari merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 09:33:04

20. Trabzon merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 18:18:31

21. Zonguldak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:21:16

22. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler 12-08-2020 05:54:03

23. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

24. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sağolun 26-08-2020 04:57:20

25. Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 28-08-2020 18:04:49

26. Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, teşekkürler

27. Adana merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa vallaha iyi, tebrikler 05-09-2020 15:28:48

28. Sivas merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 08-09-2020 04:02:37

29. Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. selam arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

31. Siirt merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 15-09-2020 06:12:33

32. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

33. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

34. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:29:21

35. Bartın merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 21:12:01

36. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 08-10-2020 23:12:29

37. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Emine – 325

38. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım

39. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

40. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 24

41. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım 20-11-2020 01:47:14

42. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , – 369

43. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 71

44. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

45. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 190

46. Uşak dan kimler var. Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. . Merhaba sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 21

47. Aydın merkezden ben gaye. Selam web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım 21-12-2020 03:29:36

48. Merhabalar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

49. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 313

50. Merhabalar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

51. Merhaba paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

52. Rize merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-01-2021 08:29:11

53. Adıyaman dan kimler var. Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, şukuladım , memo – 35

54. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 294

55. Denizli merkezden ben memo. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 01:55:06

56. Adana dan kimler var. Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. . selam arkadaşlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 92

57. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 7

58. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 490

59. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

60. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 26-01-2021 06:52:02

61. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, şukuladım 29-01-2021 07:50:18

62. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 336

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 464

64. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Aylin – 40

65. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

66. Mardin merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 01-03-2021 20:50:49

67. Karaman dan kimler var. Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 314

68. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 107

69. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

70. Hakkari merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-04-2021 12:50:04

71. Tokat dan kimler var. Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. . Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 403

72. Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

73. Kayseri merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 07:55:52

74. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-04-2021 10:10:36

75. Manisa merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-04-2021 15:09:39

76. Mersin dan kimler var. Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. . Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 296

77. Ordu merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-05-2021 18:51:15

78. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 03-05-2021 20:45:25

79. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 107

80. Selam herkese web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

81. Yozgat merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 24-05-2021 12:05:08

82. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 435

83. Bu konu : ” Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 467

84. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link