Kategoriler
Genel

Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu.

Salgının ilk günlerinde, hastanelerin kapasiteye ne zaman doldurulacağını ve insanların sokaklarda öleceğini hatırlıyor musunuz?

18 Mart, CNBC bu hikayeyi yönetti; “Donanma hastane gemisi haftalarca New York’a yardım etmeye hazır olmayacak,” diyor Pentagon.

Makale, Konfor’un bakım için Norfolk olduğunu ve hızlandırılmış bir çalışma programında bile geminin “haftalar.”

“Şu anda, özellikle New York’ta, eğrinin oranı 45 günde 110.000 yatağa ihtiyaç duyan insanların bir girdisine sahip olabileceğimizi gösteriyor; mevcut 53.000 yatak kapasitemize benziyor, ”dedi Cuomo Çarşamba günü Albany’deki bir basın toplantısında.

26 Mart’ta Donanma, Konfor’un NYC’ye yelken açmaya hazır olduğunu söyledi “Programın çok önünde.”

New York’a açılan TheNavy hastane gemisi Comfortisprogramın çok önünde ABD Donanması sekreterine göre, koronavirüs hastaları ile taşan yerel hastaneleri rahatlatmaya yardımcı olmak için önümüzdeki hafta başlarında gelebilirler.

Herhangi bir referans bulamıyorum, ancak Comfort’un yelken açmaya hazır olmasının en az dört hafta olacağından eminim. Bunun yerine, 18 Mart’tan 8 Mart’ın 26 Mart’ta geminin hazır olduğunu ve ardından New York’a yelken açmak için 2 gün sürdüğünü duyurdu. 3 Nisan’a geldi.

Peki Gemi neden NY’a bu kadar çabuk ulaştı?

Cuomo, 25 Mart yürütme emri için COVID-19’un bakım evlerinde hızla yayılmasını sağlayan giderek artan bir incelemeye girdi.

30 Mart’ta gelmesi için 3000 yataklı bir hastane gemisi, Javits Center’da 4000 yatak ve Central Park çadırlarındaki tüm yataklar olduğu göz önüne alındığında, Covid Hastalarını Huzurevi’ne koymanın anlamı neydi?

Neredeyse Comfort her zaman NYC’ye gitmeye hazırdı ve gönderildi, böylece Cuomo, onları mahkum eden Covid hastalarını Bakım Evleri’ne koymak zorunda değildi.

“Hastane Gemisi Konforu NY Harbor’a erken geldi, neredeyse hiç hasta yoktu ve bu huzurevindeki tüm hastalar öldü. Cuomo ölü insanlar istiyordu.” için 15 yanıt

Siirt merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 03:45:43

Bilecik merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-06-2020 00:36:31

Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, tebrikler 01-07-2020 13:25:33

Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, saolun 07-07-2020 18:39:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir