Kategoriler
Genel

Hastaneler kırmızı renkte ve korona virüsünün başlamasına izin verdikten hemen sonra çalışıyorlar. Bağlantı var mı?

Bu beni ilgilendiren ve beni dehşetle dolduran bir şey.

Kışın sonlarında / ilkbaharın başlarında Amerikalılar hemen hemen kendilerine saklandılar ve korona virüsünün yaygın olarak yayılmasını engellediler. Bunu yaparken, eyalet ve federal hükümetler bölge hastanelerindeki covid hastalarda olası bir artışa hazırlandılar.

Eğriyi düzleştirme stratejisinin bir kısmı, seçmeli ameliyatların yapılmamasını içeriyordu. Bu ameliyatlar hastanelerin açık kalması için para kazanmasına yardımcı oluyor. Amerika’daki birçok hastane covid hastalar için limboyu bekledi, ancak birçoğumuz covid almamak için çok iyi bir iş çıkardık, hastalar buzlarında asla gerçekleşmedi

Bu, hastaneler için büyük finansal strese neden oldu ve bazıları sağlık çalışanlarını işten çıkarmaya başladı.

Yani, mavi renkte, her türlü korona tutma önlemine itiraz eden ve her şeyin ev emirlerinde kalmadan önceki haline dönmesini talep eden bu “protestocular” ortaya çıkıyor ve daha sonra açıkça toplum yayılımını kontrol etmeyen eyaletlerdeki GOP valileri karar verdi corona’yı düşürmek için bu büyük çabayı göstermelerine rağmen, tamamen yeniden açmaktan başka bir şey yapamadılar. ÇOK garip ve şüpheli. Komplo teorisinin başladığı yer burasıdır.

Bu ülkedeki pahalı sağlık sistemini kurtarmak için yeniden açılma o kadar hızlı uygulandı? Her covid hasta çok fazla özen ve zaman gerektirecektir. Sağlık hizmetlerine milyarlarca dolar değerinde. Şiddetli covid geliştirirseniz, hastanelerin hastalığınızdan milyonlar çıkaracağı bir gerçektir.

GOP, icu yataklarında yeterince hasta insan olduğu sürece korona veya covid’imiz olduğu konusunda endişesiz görünüyor. Bunlar hastanedeki en pahalı yataklar. Bu covid hastaların birçoğu, haftalar süren pahalı ICU tedavisinden sonra covid’den ölmektedir.

GOP, koronavirüsü atlatmak için harekete geçmenin tek zamanı, tüm icu yataklarının dolduğu veya pahalı hastane malzemelerinin azaldığı zamandır.

Bunu düşündüğünüzde gerçekten şüpheli ve son derece etik dışı. Kar amaçlı tıbbın karanlık yüzü.

“Hastaneler kırmızı renkte ve korona virüsünün başlamasına izin verdikten hemen sonra çalışıyorlar. Bağlantı var mı?” için 5 yanıt

Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 18-07-2020 16:33:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir