Hatem Bazian’ın Filistin’deki Adalet Öğrencileri Joe Biden’ın Ulusal Güvenlik Konseyi’ni yönetiyor

Hatem Bazian’ın Filistin’deki Adalet Öğrencileri Joe Biden’ın Ulusal Güvenlik Konseyi’ni yönetiyor

Bu, hiçbir gazetenin dokunmak istemediği, az bildirilen haberlerden biridir.

Biden, NSC Intel’den İsrail Karşıtı BDS Aktivistini Görevlendirdi

Filistin’de Adalet İçin Öğrenciler’in yönetim kurulu üyelerinden Maher Bitar, Georgetown Üniversitesi’nin SJP nefret grubu tarafından düzenlenen 2006 konferansının ana düzenleyicilerinden biriydi. Bir fotoğraf, onu “İsrail Apartheid’den Uzak Dur” yazılı bir pankartın önünde bir keffiyah içinde dans ederken gösterir.

Yahudi grupların protestolarına rağmen, Georgetown BDS konferansı devam etti

Şimdi, Biden, Maher Bitar’ı NSC’de İstihbarat Kıdemli Direktörü olarak seçti.

Filistin’de Adalet İçin Öğrenciler, Müslüman Öğrenciler Derneği’nden Hatem Bazian tarafından kuruldu

Bazian, Amerika’nın önde gelen Yahudi kampüs grubu Hillel’e açıkça düşmandı. Bir keresinde bir Yahudi öğrencinin SFSU Öğrenci Yargı Konseyi’ne atanmasını, bireyin İsrail devletini desteklediği ve bu nedenle tanımı gereği ırkçı olduğu gerekçesiyle engelledi.

2006’dan önce Bazian, örgütün İslami terörizmle bağları nedeniyle Şubat 2006’da ABD hükümetinin kapattığı bir Hamas cephe grubu olan KindHearts için bağış toplama konuşmacısıydı.

2009 baharında Bazian, UC Berkeley’in Irk ve Cinsiyet Merkezi’nin bir programı olan İslamofobi Araştırma ve Belgeleme Merkezi’ni (CSDI) kurdu ve direktörü oldu.

Müslüman Öğrenciler Derneği, Uluslararası İslam Düşüncesi Enstitüsü başkan yardımcısı Cemal Barzinji tarafından kuruldu.

Bir federal mahkeme beyanı, Barzinji’nin terörist grupları Filistin İslami Cihad (PIJ) ve Hamas ile “yakından ilişkili” olduğunu iddia ediyor.

1991’de Barzinji, bir Falls Kilisesi, Virginia camisi olan Dar al-Hijrah’ı kurdu … Hamas ve El Kaide üyeleri de dahil olmak üzere İslamcı teröristler ve aşırılık yanlılarıyla sayısız yakın bağları ile tanınan bir cami.

Uluslararası İslami Düşünce Enstitüsü, 2002’de baskın yapıldı El Kaide’nin Altın Zincir finansörler listesinden Süleyman Abdul Aziz el-Rajhi tarafından finanse edildiği için. FBI müdahale etti ve daha fazla soruşturma yapılmadan davayı düşürdü.

This Post Has 8 Comments

1. gaye

Diyarbakır dan kimler var. Hatem Bazian’ın Filistin’deki Adalet Öğrencileri Joe Biden’ın Ulusal Güvenlik Konseyi’ni yönetiyor . Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 251

2. memo

Edirne merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 18-03-2021 03:55:07

3. Emine

Bu konu : ” Hatem Bazian’ın Filistin’deki Adalet Öğrencileri Joe Biden’ın Ulusal Güvenlik Konseyi’ni yönetiyor ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha çok güzel, sağolun , Emine – 205

4. Aylin

Selam sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

5. emin

Kahramanmaraş merkezden ben emin. Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler 24-03-2021 06:07:06

6. doruk

Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

7. ahmet

Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 04-04-2021 09:10:38

8. Hasan

Tekirdağ merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 09:44:10

Bir cevap yazın