Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım?

Birkaç ay önce birisi, Canavarın İşareti hakkında konuşan bir adamla ve bu MK Ultra askerleri hakkında Illuminati’nin planı kolaylaştıktan sonra hiçbir yerde görünmeyecek bir şeyle ilgili bir video yayınladı.

Birisinin araba yolunda veya belki de bir aracın önünde konuştuğuna inanıyorum, ancak dışarıdan röportaj yapıyordu.

İçeriden bilgi edindiğini iddia etti, ancak şu an hayatım boyunca videoyu bulamıyorum.

Bu size tanıdık geliyorsa veya neden bahsettiğimi biliyorsanız, videoyu suss etmek isterim.

Muhtemelen kırklı yaşlarında olan beyaz bir adamdı ve doğru hatırlarsam siyah beysbol şapkası takıyordu.

Şerefe 🥂

TLKTAWY

… TLKTAWY tarafından gönderildi
[comments]

“Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım?” üzerine 63 yorum

1. Karaman merkezden ben ahmet. Selam sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-05-2020 00:11:14

2. Kars merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler 21-05-2020 03:42:58

3. Diyarbakır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, sağolun 21-05-2020 21:17:01

4. İzmir merkezden ben gaye. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-06-2020 20:24:08

5. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 06:15:42

6. Isparta merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2020 12:51:23

7. Adıyaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 18-07-2020 06:06:33

8. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 20:51:49

9. Elazığ merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 16:39:38

10. Yalova merkezden ben ali. Merhaba siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2020 11:45:05

11. Kütahya dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Merhaba paylaşımınız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 260

12. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 30-10-2020 19:00:05

13. Erzincan dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 319

14. Bu konu : ” Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 321

15. Bu konu : ” Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle iyi, şukuladım , hatice – 66

16. Aksaray dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , doruk – 238

17. Bingöl dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 445

18. Edirne dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 371

19. Bu konu : ” Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 228

20. Bu konu : ” Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler , hatice – 22

21. Bu konu : ” Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 285

22. Diyarbakır dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Mrb sayfanız yeminle dikkat çekici, saolun , emin – 15

23. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 24-12-2020 19:03:05

24. Kütahya dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Selam herkese bu web sitesi inanki güzel, sağolun , ziya – 437

25. Muğla dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 186

26. Afyon dan kimler var. Hatırlarsanız bir video bulma konusunda yardım? . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , elif yılmaz – 153

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link