Bunu söyleyerek işe yaramadığını kabul ediyorsunuz. Ve Bilime güvenmediğinizi.

Aşılar hiçbir zaman böyle yürümedi. HİÇ.

Sürü Bağışıklığının anlatıya uyacak şekilde değişen tanımı, geciktirme mantığındaki bu ani yükselmeye neden olan şeydir.

MAĞAZALARA GİRMEK İÇİN ZORUNLU AŞILAMA GEREKLİLİKLERİMİZ hiç olmadı.

Ve Okullar demeden önce GİRMEK İÇİN FDA ONAYLI AŞILARA İHTİYACINIZ VAR.

Author

28 Comments

1. Yozgat merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 15-05-2021 17:44:59

2. Adana dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , mehmet – 398

3. Bingöl dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 488

4. Gürbüz Reply

Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , memo – 324

7. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, şukuladım

8. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, face de paylaştım 21-05-2021 10:47:43

9. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Sivas dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . Mrb paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 172

11. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

12. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teşekkürler 04-06-2021 04:01:45

13. Merhaba sayfan inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Selam herkese sayfa gerçekten güzel, teşekkürler

15. Bu konu : ” Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 35

16. Slm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

17. Selamlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

18. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . Selam herkese sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 298

19. Bu konu : ” Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 120

20. Kırıkkale dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 162

21. Elazığ dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, sağolun , banu – 500

22. Bitlis dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . Selam herkese web siten cidden çok güzel, teşekkürler , mehmet – 12

23. Bu konu : ” Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 296

24. Mersin merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım 11-07-2021 11:10:42

25. Karabük dan kimler var. Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. . Slm siteniz inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 416

26. Bu konu : ” Hatırlatma: Aşılamanızın işe yaraması için Vaxxed olmam gerekmiyor. ” çok güzel. Slm web siten inanki hayran edici, teşekkürler , Aylin – 202

27. Tunceli merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 19-07-2021 08:41:56

28. Ordu merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 27-07-2021 07:09:05

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link