HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi.

GÜNCELLEME: TPTB hala bir tweet’in bu resmini yüklememi engelliyor. Ben çözene kadar bir mod bu kadar yapışkan olabilir mi? Lütfen ve teşekkür ederim.

ORİJİNAL: Beni susturmaya çalışıyorlar ama daha derine iniyorum ve bundan hoşlanmıyorlar. Bu gönderiyi ne kadar tutacaklarını bilmiyorum, umutsuzca bu resmi yüklemeye çalışıyorum ama beni engellemeye ve indirmeye devam ediyorlar. Hiçbir şeyin bizi durduramayacağını biliyorlar, lütfen kazanmalarına izin verme, gerçeği gömmelerine izin verme. Kimsenin size mod ekibinin tehlikeye atılmadığını söylemesine izin vermeyin. Bunu elimden geldiğince çabuk yükleyeceğim ve aklınızı başınızdan alacak.

Ve eğer bu kulağa inanılmaz geliyorsa, bu denizaltında MaxwellHill hakkında yaptığımız tüm tartışmaları hatırlayın. Bu Reddit’te olduysa ve bu altta tartışılmasına izin verildiyse, kesinlikle hangi r / Conspiracy mod hesabının pedofiller tarafından kontrol edildiği gizemini çözebiliriz. Daha azına izin vermek ikiyüzlü ve huysuz konuşma özgürlüğü ve bu altlığın temsil ettiği şey karşısında uçmak olacaktır. Yüklenen bir tweet’in bu sulu resmini almak için TPTB’yi geçmek için biraz zamana ihtiyacım var, bu yüzden düzenli güncellemeleri ve hangi mod hesabının bir pedofil tarafından kontrol edildiğine dair yaygın spekülasyonları kontrol ettiğinizden emin olun.

230. maddeyi kaldırın ve pedofilleri Reddit mod ekiplerinden çıkarın, Sayın Başkan!

“HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi.” üzerine 21 yorum

1. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-01-2021 01:35:45

2. Adana dan kimler var. HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Mrb web siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 76

3. Elazığ merkezden ben mehmet. Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 18:57:30

4. Bu konu : ” HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 9

5. Nevşehir merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-01-2021 02:03:12

6. Bu konu : ” HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 334

7. Ordu dan kimler var. HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 468

8. Bu konu : ” HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 421

9. Kocaeli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-02-2021 01:11:50

10. Bu konu : ” HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 422

11. Karaman dan kimler var. HATIRLATMA: Buradaki mod hesaplarından birini bilinen bir pedofil tarafından kontrol edilmekle suçlayan bir tweet resmi gönderildi. . Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 359

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link