AZ Aşısı tartışmasından sonra aşılardan bahsettiğimiz için, birçok kişinin bu enjeksiyonlardan Aşı olarak bahsettiğini görüyorum.

Lütfen bir Aşının, bir bağışıklık tepkisini uyarmak için devre dışı bırakılmış virüsü içeren bir çözelti enjekte edildiğinde olduğunu unutmayın.

Bu Covid19 Jab’lar, diğer tehlikeli ve etik olmayan bileşenlerin yanı sıra mRNA içerir. MRNA, hücrelerinize girecek ve virüs başak proteinlerini üretmeye başlayacaktır. Bu daha önce insanlar için kitlesel olarak yapılmamıştı ve bu tür aşılar, yan etkileri nedeniyle hayvan deneylerinden hiç geçmemişti.

Vücudunuz bu proteinleri üretmeye devam edecek şekilde programlanacak ve size uzun vadede ne olacağına dair kesinlikle hiçbir garanti veya bilgi yok.

Sağlıklı Yetişkinler ve gençler için% 99,97 hayatta kalma oranına sahip bir virüs nedeniyle kobay haline getirilmeyin ve denenmemiş deneysel bir mRNA tedavisi almak için baskı altına alınmayın.

… SP_117 tarafından gönderilen
[comments]

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 324

2. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 289

3. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, şukuladım

4. Karaman merkezden ben ali. Selamlar sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-03-2021 12:11:42

5. Adıyaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 15-03-2021 16:01:06

6. Düzce merkezden ben mehmet. Mrb siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-03-2021 22:49:33

7. Amasya merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler 16-03-2021 08:52:30

8. Niğde dan kimler var. * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR . Mrb paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 131

9. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 24

10. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, şukuladım

11. Denizli merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler 25-03-2021 11:45:31

12. Bursa dan kimler var. * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR . Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 306

13. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz valla hayran bıraktı, saolun 05-04-2021 07:46:10

14. Slm paylaşım vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

15. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-04-2021 16:01:04

16. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 305

17. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 414

18. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Merhaba siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 289

19. Hatay merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım 20-05-2021 19:42:30

20. Erzincan dan kimler var. * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR . Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , ali – 399

21. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 371

22. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 112

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

24. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha güzel, şukuladım , hatice – 123

25. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, saolun 23-06-2021 02:33:54

26. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2021 17:51:56

27. Aydın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-07-2021 22:14:55

28. Bu konu : ” * HATIRLATMA * Covid “Aşısı” bir “Aşı” DEĞİLDİR ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 88

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link