SS: Ölüm ilanı veritabanları, hastane tarafından zorlanan sahtekarlar ve daha fazlası .. Tiffany Dover davası hala çözülmeyi bekliyor. Yaşıyor olsun ya da olmasın, Pharma’nın kendisini ve ailesini dışarı çıkıp herhangi bir spekülasyonu çözme konusunda susturmak için yukarıda ve öteye gittiği açık.

Author

25 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 180

2. Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 24

3. Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 441

4. Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 98

5. Mrb paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 65

7. Tekirdağ merkezden ben . Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 05-05-2021 21:11:28

8. Eskişehir merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:34:31

9. Merhaba herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki dikkat çekici, saolun , Emine – 492

13. Bu konu : ” Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 170

14. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 03-06-2021 20:28:03

15. Çanakkale dan kimler var. Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 173

16. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan cidden mükemmel, şukuladım 18-06-2021 01:49:30

17. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun

18. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım 03-07-2021 00:45:28

19. Kayseri merkezden ben ali. Selam paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 10-07-2021 19:46:32

20. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 10-07-2021 23:47:17

21. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 11:19:16

22. Mersin merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 16-07-2021 14:32:07

23. Kilis dan kimler var. Hatırlatma: Hemşire ve hevesli sosyal medya kullanıcısı Tiffany Dover’ın hayatta olduğu kesin olarak doğrulanmadı. . selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun , emin – 83

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link