1

Grassley “Açık konuşayım, Senatör Johnson ile yaptığım soruşturma, Obama yönetiminin Ukrayna politikasını nasıl formüle ettiğine dayanıyor, o zaman Başkan Yardımcısı Biden, oğlu soruşturma altında olan yozlaşmış bir Ukrayna doğal gaz şirketinin yönetim kurulundayken denetliyor,” Grassley dedim. kaynak

2

… eski Başkan Yardımcısı Joe Biden ve birkaç büyük Obama dönemi istihbarat yetkilisi Başkan Donald Trump’ın ilk Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in çağrılarını maskelemek için gücü kötüye kullanmak“Sen Rand Rand Paul, kaynak

Belge: NSA Flynn, 8 Kasım 2016’dan 31 Ocak 2017’ye kadar olan taleplerin maskesini düşürdü

Başkan Vekili ABD Joe R. Biden 10-Ocak-17

Barr: Başka bir ABD avukatından maskeleme konusunu incelemesini istedim. Biliyorsunuz, çok sayıda maskeleme ve bazılarının normal işlerde olduğu anlaşılıyor.

Ürdün: [Clearly surprised by this information] Bekle, bekle, açık olmak istiyorum. İşte burda başka bir soruşturma şu anda Adalet Bakanlığı’nda devam etmekte olan konuya özgü mü?

Barr: Evet.

Jordan: Vay canına, bu harika. Bay Durham, tüm Trump / Rusya olayının nasıl başladığına bakıyor, başka bir ABD avukatınız var – bize ABD avukatının adını verebilir misiniz? Bu, yapmakta rahat olduğunuz bir şey mi, yoksa …

Barr: Teksaslı John Bash.

Ürdün: Teksas’tan John Bash özellikle gerçeğe bakıyor …

Barr:… ​​maskelemede…

Ürdün:… 38 kişi, 49 kez, Michael Flynn’in isminin ve muhtemelen Obama / Biden yönetiminin son günlerinde meydana gelen diğer maskelerin maskesini düşürdü. Bu doğru mu?

Barr: Aslında çok daha uzun bir süre.

kaynak

3

Ukrayna yargıcı Joe Biden’ın savcının işten çıkarılmasında suç işlediği iddia edilen kişi olarak listelenmesini emretti

21 Nisan 2020 KYIV ŞEHİR PECHERSKYI İLÇE MAHKEMESİDorak No: 757/13840/20-k UKRAYNA ADINDA MAHKEME SİPARİŞİ

… eski Ukrayna Başsavcısı Shokin Viktor Mykolaiovych’in faaliyetlerine müdahale hakkında bilgi Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Joseph Biden, eski ABD Başkan Yardımcısı.

Author

75 Comments

1. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 06:24:13

2. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Kilis merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2020 20:02:31

4. Mrb sayfanız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

5. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 05:01:44

6. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:57:15

7. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran edici, sağolun

8. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 31-08-2020 22:53:13

9. Bolu merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 04:35:58

10. Malatya merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 11:40:50

11. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

12. Sinop merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun 14-09-2020 03:58:59

13. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım 23-09-2020 02:31:02

14. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi cidden iyi, tebrikler 02-10-2020 10:25:29

15. Bitlis merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 06-10-2020 03:27:19

16. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 10-10-2020 21:47:11

17. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 73

18. Siirt merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım 17-10-2020 22:58:21

19. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

20. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 380

21. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 126

22. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle çok iyi, saolun , emin – 300

23. Kars dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 226

24. Osmaniye merkezden ben Emine. Slm sayfan valla hayran edici, şukuladım 23-11-2020 22:54:13

25. Konya dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, saolun , gaye – 360

26. İzmir dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, face de paylaştım , mehmet – 175

27. Kütahya merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-11-2020 17:55:12

28. Gürbüz Reply

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 23:11:57

29. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 379

30. Siirt merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, saolun 10-12-2020 02:44:16

31. Kütahya dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 228

32. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 286

33. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle dikkat çekici, sağolun , Aylin – 362

34. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 446

35. Selam paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler

36. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Selamlar sayfa cidden güzel, teşekkürler , Gürbüz – 421

37. Şırnak merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 31-12-2020 12:19:40

38. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 209

39. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 106

40. Çorum merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım 10-01-2021 15:29:22

41. Tokat merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-01-2021 22:15:48

42. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, sağolun 11-01-2021 23:46:30

43. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Slm sayfan süper ötesi iyi, sağolun , Gürbüz – 267

44. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 17

45. Mersin merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, saolun 17-01-2021 01:25:04

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim iyi, saolun , Gürbüz – 340

47. Erzincan dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Merhaba bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 220

48. Erzincan dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 292

49. Selamlar web siten cidden hayran edici, face de paylaştım

50. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım , banu – 214

51. Sinop dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 321

52. Ardahan dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Mrb sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , hatice – 130

53. Burdur dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Merhaba web siteniz valla mükemmel, tebrikler , banu – 255

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhaba siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 167

55. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, şukuladım

56. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , banu – 232

57. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 457

58. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selam web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 334

59. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

60. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 281

61. Afyon dan kimler var. Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında . Slm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 354

62. Erzurum merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, face de paylaştım 05-04-2021 11:26:59

63. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 57

64. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 478

65. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, face de paylaştım

66. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 60

67. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link