Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında

1

Grassley “Açık konuşayım, Senatör Johnson ile yaptığım soruşturma, Obama yönetiminin Ukrayna politikasını nasıl formüle ettiğine dayanıyor, o zaman Başkan Yardımcısı Biden, oğlu soruşturma altında olan yozlaşmış bir Ukrayna doğal gaz şirketinin yönetim kurulundayken denetliyor,” Grassley dedim. kaynak

2

… eski Başkan Yardımcısı Joe Biden ve birkaç büyük Obama dönemi istihbarat yetkilisi Başkan Donald Trump’ın ilk Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in çağrılarını maskelemek için gücü kötüye kullanmak“Sen Rand Rand Paul, kaynak

Belge: NSA Flynn, 8 Kasım 2016’dan 31 Ocak 2017’ye kadar olan taleplerin maskesini düşürdü

Başkan Vekili ABD Joe R. Biden 10-Ocak-17

Barr: Başka bir ABD avukatından maskeleme konusunu incelemesini istedim. Biliyorsunuz, çok sayıda maskeleme ve bazılarının normal işlerde olduğu anlaşılıyor.

Ürdün: [Clearly surprised by this information] Bekle, bekle, açık olmak istiyorum. İşte burda başka bir soruşturma şu anda Adalet Bakanlığı’nda devam etmekte olan konuya özgü mü?

Barr: Evet.

Jordan: Vay canına, bu harika. Bay Durham, tüm Trump / Rusya olayının nasıl başladığına bakıyor, başka bir ABD avukatınız var – bize ABD avukatının adını verebilir misiniz? Bu, yapmakta rahat olduğunuz bir şey mi, yoksa …

Barr: Teksaslı John Bash.

Ürdün: Teksas’tan John Bash özellikle gerçeğe bakıyor …

Barr:… ​​maskelemede…

Ürdün:… 38 kişi, 49 kez, Michael Flynn’in isminin ve muhtemelen Obama / Biden yönetiminin son günlerinde meydana gelen diğer maskelerin maskesini düşürdü. Bu doğru mu?

Barr: Aslında çok daha uzun bir süre.

kaynak

3

Ukrayna yargıcı Joe Biden’ın savcının işten çıkarılmasında suç işlediği iddia edilen kişi olarak listelenmesini emretti

21 Nisan 2020 KYIV ŞEHİR PECHERSKYI İLÇE MAHKEMESİDorak No: 757/13840/20-k UKRAYNA ADINDA MAHKEME SİPARİŞİ

… eski Ukrayna Başsavcısı Shokin Viktor Mykolaiovych’in faaliyetlerine müdahale hakkında bilgi Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Joseph Biden, eski ABD Başkan Yardımcısı.

“Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında” üzerine 23 yorum

1. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 06:24:13

2. Kilis merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-08-2020 20:02:31

3. Iğdır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 05:01:44

4. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:57:15

5. Bolu merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 05-09-2020 04:35:58

6. Malatya merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 11:40:50

7. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım 23-09-2020 02:31:02

8. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi cidden iyi, tebrikler 02-10-2020 10:25:29

9. Bitlis merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 06-10-2020 03:27:19

10. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 10-10-2020 21:47:11

11. Bu konu : ” Hatırlatma: Joe Biden üç ceza soruşturması altında ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 73

12. Siirt merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım 17-10-2020 22:58:21

Yorum yapın