Sınıra göçmen akını Ulusal bir acil durumdur; Herhangi bir nedenle FEMA’yı aramazsınız. Mevcut bekletme tesisleri% 700 + kapasitede ve şu anda COVID için herhangi bir test yapılmıyor. Bu tarihsel olarak çok sayıda insan ve medya ve Biden yönetimi tarafından tamamen küçümseniyor.

Unutmayın, sosyal mesafeli olmamız, iki maske takmamız ve aşıyı almamız gerekiyor … Ve belki, sadece belki, hepimiz üzerimize düşeni yaparsak, (Biden’a göre) kendi başımıza küçük bir barbekü yapmamıza izin verilir Özgürlüğümüzü kutlamak için 4 Temmuz’da arka bahçede. Ama yine, sadece iyiysek.

Yasadışı göçmenlerin ülkeye akın etmesiyle, denenmemiş ve tesislere tıkılmış durumda .. Amerikan halkının itaatkar kalmasının anlamı nedir?

Asla virüsle ilgili olmamış olabilir mi? Kesinlikle öyle görünmeye başladı.

Author

4 Comments

1. Bu konu : ” HATIRLATMA: Joe Biden’ın şu anda kafeslerde çocukları var. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , ali – 184

2. Hakkari dan kimler var. HATIRLATMA: Joe Biden’ın şu anda kafeslerde çocukları var. . Merhaba siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 377

3. Çorum merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 03:32:07

4. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link