İnsanlar cahil. Birisi bir komplo teorisinden bahsettiğinde, hemen “QANON” olarak etiketlenir.

Araştırmanın genç kanın yaşlanmayı nasıl tersine çevirebileceğini nasıl gösterdiğiyle ilgili bir makale yazısı gördüm. Ve “BURADA Q GERÇEKLERİ GELİYOR” gibi yorumlar

Ciddi anlamda? QANON’un bu konsepti bulduğundan şüpheliyim.

İnsanların “hükümetimiz yakında aşı pasaportu almamızı isteyecek” gibi şeyler söylediği için “QANON” ile nasıl alay ettiğini de hatırlıyorum

Şimdiye kadar hızlı bir şekilde, komplo teorisyeniyle alay eden aynı kişiler, şimdi bizimle alay ediyorlar çünkü onların olmayacağını söyledikleri şeyin aynısını eleştiriyoruz.

Author

29 Comments

1. Çankırı merkezden ben ali. Slm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-04-2021 04:38:10

2. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , ali – 199

3. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun , emin – 495

4. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, saolun 10-04-2021 05:21:37

5. Muş dan kimler var. Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! . selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 407

6. Merhaba herkese sayfan inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun

8. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 182

9. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, tebrikler , banu – 227

10. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! . selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 287

13. Hatay merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-05-2021 03:53:15

14. Çankırı dan kimler var. Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! . Selam web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , emin – 318

15. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

16. Kırklareli merkezden ben Hasan. Slm sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:34:49

17. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 299

18. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 262

19. Çankırı merkezden ben emin. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 27-05-2021 04:26:13

20. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , gaye – 480

21. Yalova dan kimler var. Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! . Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, tebrikler , banu – 68

22. Merhabalar siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler , memo – 81

24. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 186

25. Zonguldak dan kimler var. Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! . Merhabalar web siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 33

26. Bu konu : ” Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 404

27. Selam herkese siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Çanakkale merkezden ben . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 19-07-2021 20:50:08

29. Bilecik dan kimler var. Hatırlatma: Komplo teorileriniz olduğu için, bu sizin QANON olduğunuz anlamına gelmez! . Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 100

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link