Hatırlatma, New Jersey’li Vali Phil Murphy, John “Skippy” Podesta’yı Middletown, New Jersey Mansion’da bir uykuya davet etti.

Murphy servetini alma ve birisine “maaş derecesinin üstünde” yürüyüş yapma emrini verme gücüne sahip olsaydı, o zaman suç ortağı olmazdı.

• New Jersey’deki küçük işletmeleri boğarak,

• veya koymak koronavirüs Huzurevindeki hastalar ve sakinlerinin yarısını öldürmek,

• veya spor salonu sahiplerinin tutuklanması,

• veya Middletown’da bir lise partisi gibi davranmak, kendi lise yaşındaki oğlu Navesink Nehri konağının konukevine sadece bir hafta önce bir parti attığında, Bahçe Devleti halkının sağlığına bir adımdır.

Hillary’nin Berlin’deki Adamı

Murphy 2005/2006’da Goldman Sachs’tan ayrıldı,

Goldman Sachs’tan ayrıldıktan sonra Murphy 2006’dan 2009’a kadar Demokratik Ulusal Komite’nin Ulusal Finans Başkanı olarak görev yaptı (DNC), çalıştığı yer DNC Başkan Howard Dean. ”

Onun çek defteri ve iş için DNC onu giy John Podesta’Nin başa başlayacak kısa listesi Barak Obama’Nin Başkanlık geçiş ekibi, 2008 seçiminden birkaç hafta önce.

Kısacası Vali Murphy birine borçludur.

r / komplo - Hatırlatma, New Jersey Valisi Phil Murphy, John “Skippy” Podesta'yı Middletown, New Jersey Konağı'nda bir uykuya davet etti.

“Hatırlatma, New Jersey’li Vali Phil Murphy, John “Skippy” Podesta’yı Middletown, New Jersey Mansion’da bir uykuya davet etti.” üzerine 20 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 03-08-2020 06:48:13

2. Çorum merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-08-2020 10:33:57

3. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-08-2020 09:30:57

4. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 02:11:43

5. İzmir merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 11:22:59

6. Bartın merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 08-10-2020 08:08:02

7. Siirt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 18-10-2020 21:03:05

8. Bu konu : ” Hatırlatma, New Jersey’li Vali Phil Murphy, John “Skippy” Podesta’yı Middletown, New Jersey Mansion’da bir uykuya davet etti. ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler , banu – 163

Yorum yapın