Kategoriler
Genel

Hatırlatma: QAnon doğrudan Trump yönetiminden geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Z15Xt1vGXns

Bu İNANILMAZ bir video, sadece bunu bir araya getirmek için gereken zamanı hayal edebiliyorum. Bu düzinelerce ve düzinelerce Q ispatının yaklaşık 2 SAAT'lik bir derlemesidir. Bu video ÇOK iyi bir şekilde bir araya getirilmiştir ve HERKES bunu takip edebilir.

QAnon'un Trump yönetiminden geldiğinden şüpheleniyorsanız, İZLEMEK bu video. 5 dakika değil, 10 dakika değil, İZLEMEK VİDEOYU TAMAMLAYIN.

Günah işlediğim için beni dilime affet, ama meşru olarak tüm videoyu izlerseniz ve bu matematiksel olarak imkansız rastlantıların askeri hassasiyetten başka bir şey olduğuna ikna olursanız, küçük fıstık beyninizi çalıştıran hamsterin değiştirilmesi gerekir.

Eski muhafızların yok olmasına tanık oluyorsunuz. Bir film izliyorsunuz. On yıllarca planlanmış. Bu dünyayı demir yumrukla yöneten şeytani, şeytani kabal artık olmayacak. Hiçbir şey gelenleri durduramaz.

WWG1WGA!

“Hatırlatma: QAnon doğrudan Trump yönetiminden geliyor.” için 25 yanıt

Batman merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2020 03:56:28

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-01-2020 14:11:15

Merhaba herkese paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

Tokat merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-03-2020 03:04:34

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-03-2020 22:51:08

Bolu merkezden ben gaye. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-03-2020 01:14:01

Bingöl merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 04-04-2020 17:16:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir