Tamam beni bir dinle, bu konuda aşırı şüpheli gelebilirim ama aynı zamanda bazı görüşler de istiyorum, bunu düşünen tek kişi olamayacağımı biliyorum. Son 6 aydan bir yıla kadar hava durumu gerçekten değişken oldu ve sadece daha da kötüye gidiyor gibi görünüyor. Bunun çoğunun küresel ısınma vb. İle ilgisi olduğunu biliyorum ve bu top sahasında büyük bir fırsat, ama ya Çinlilerin bununla bir ilgisi varsa? Bu yüzden Çinlilerin havayı değiştirmelerine yardımcı olacak bazı teknolojileri test etmeleri hakkında bir makale biliyordum ve gördüm. Ya havayı manipüle etmeleri garip hava modellerine neden oluyorsa? Ya da belki manipülasyonu eyaletlerdeki felaketlere yol açtığını bilerek kasıtlı yapıyorlar, yani yavaş yavaş dünya hakimiyeti için çalışıyorlar? Belki deliyim, lol bunu oraya atmak istedim

Gönderen … stinkpootch-8D
[comments]

Author

38 Comments

1. Düzce merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 18-02-2021 16:18:39

2. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Amasya merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, teşekkürler 18-02-2021 19:18:27

4. merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. Bu konu : ” Hava? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , emin – 396

6. Slm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

7. İstanbul dan kimler var. Hava? . Selamlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 379

8. Çorum dan kimler var. Hava? . Selam sayfanız cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 46

9. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

10. Muş dan kimler var. Hava? . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 236

11. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Rize dan kimler var. Hava? . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ali – 343

13. Afyon dan kimler var. Hava? . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 319

14. Bu konu : ” Hava? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden çok güzel, teşekkürler , hatice – 4

15. Mersin merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-03-2021 01:56:17

16. Gaziantep merkezden ben memo. Selam paylaşımınız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 07-04-2021 23:25:09

17. Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

18. Diyarbakır dan kimler var. Hava? . Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ahmet – 94

19. Edirne dan kimler var. Hava? . Slm siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , – 403

20. Hakkari merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 06-05-2021 22:20:36

21. Isparta merkezden ben banu. selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 23:51:04

22. Hatay dan kimler var. Hava? . Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 267

23. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

24. İzmir merkezden ben memo. Merhaba web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-06-2021 17:49:08

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Hava? . Mrb siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 313

26. Kırşehir dan kimler var. Hava? . Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 146

27. Kastamonu merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, şukuladım 09-06-2021 10:58:32

28. Düzce merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 29-06-2021 12:57:50

29. Adana dan kimler var. Hava? . Slm web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 56

30. Tokat merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanki mükemmel, teşekkürler 08-07-2021 11:42:26

31. Adıyaman dan kimler var. Hava? . Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 226

32. Bu konu : ” Hava? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 244

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Hava? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 467

34. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

35. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-07-2021 23:42:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link