iki hafta önce hava çok sıcak olduğu için uyumakta zorluk çekiyordum.
Dürüst olmak gerekirse, bir haziran / temmuz ayı için Avrupa’da oldukça normal.
Genellikle yoğun güneş ışığından sonra, fırtınalı yağmur. Ayrıca tamamen normal.

Güneşli ve sıcak günlerde daha iyi bir ruh halindeydim. Ben de iyi hissettim.
Ama sıcaklık 1 haftada 36°C’den 20-16°C’ye değişecek. rahatsız ediyor.
Hatta gökten dolu yağdı. birkaç gün önce. Ve geçen bir bulut gibiydi. Bu dolu, 20 dakika veya daha kısa sürdü ve başka bir yere gitti.

Bir hafta önce şortla oturuyordum, şimdi uzun şeyler giyiyorum.
Ve ruh halim çok etkileniyor. Kendimi bok gibi hissediyorum ve çok üzgün, kızgın ve sıkılmışım.
Bunu oldukça ilgili buluyorum. Çünkü hava değişmeden önce ruh halim iyiydi.
Aynı şeyi yaşayan var mı?

Birkaç ay önce de buraya kar yağmıştı ama o kar toz gibiydi. Gerçek kar yok. Kuru buz gibiydi.

Bence hava biraz tuhaf. Doğal değil. Sanki birinin uzaktan kumandası varmış ve 1 gün içinde gökten güneş, yağmur ve buz yağdırabilecekmiş gibi geliyor.

Author

32 Comments

1. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler

2. Adana dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selam siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , – 242

3. Aydın merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha hayran edici, sağolun 02-07-2021 18:15:43

4. Bu konu : ” Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 17

5. Mardin merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten inanki iyi, saolun 06-07-2021 06:57:57

6. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. Hakkari dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selamlar siteniz harbiden mükemmel, teşekkürler , Aylin – 42

8. Bu konu : ” Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 186

9. Iğdır dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 65

10. Aksaray merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2021 23:58:14

11. Ankara dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 236

12. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun 15-07-2021 08:36:53

13. Malatya dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 129

14. Bu konu : ” Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 93

15. Bursa merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 25-07-2021 09:31:09

16. Denizli merkezden ben Emine. Mrb siteniz vallaha hayran edici, sağolun 26-07-2021 20:06:58

17. Muş dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, sağolun , Hasan – 404

18. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 390

19. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2021 07:13:29

20. Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

21. Uşak merkezden ben . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, şukuladım 17-08-2021 23:29:24

22. Bu konu : ” Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 130

23. Bolu dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selamlar bu web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 385

24. Bu konu : ” Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 148

25. Batman merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:29:38

26. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

27. Bu konu : ” Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 259

28. Manisa dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 249

29. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

30. Eskişehir merkezden ben hatice. Slm siten inanki güzel, twitter da paylaştım 16-09-2021 09:52:46

31. Edirne dan kimler var. Hava değişiklikleri psikolojimi etkiliyor . Selam siten ciddiyim güzel, teşekkürler , – 422

Write A Comment