Hava durumu dikkat dağıtıcı mı?

Hükümetin havayı manipüle etme kabiliyetine sahip olup olmadığını merak ettiniz mi, bunu neden yapsınlar?

Düşünüyordum da, yukarıdan geçen dev bir geminin sesini maskelemek için gök gürültüsü ve şimşekle büyük bir fırtına yaratmaz mısınız? Veya hükümetin bakmamızı istemediği perde arkasında dolaşan bir şey var mı? Merak etmeme neden oluyor. Hava durumunu değiştirebilseydim, görsel olarak veya sesle ihtiyacım olsaydı kesinlikle dikkat dağıtıcı olarak kullanırdım. Düşüncelerin neler?

“Hava durumu dikkat dağıtıcı mı?” üzerine 7 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 06-10-2020 05:26:31

2. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 06:03:06

3. Bilecik merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, saolun 06-10-2020 09:49:29

4. Karaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 12:51:03

5. Edirne merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-10-2020 23:38:29

6. Çanakkale dan kimler var. Hava durumu dikkat dağıtıcı mı? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 416

Yorum yapın