Hava hakkında konuşalım

Sadece bu haftadan itibaren küresel hava durumu hakkında konuşalım. BU HAFTA YALNIZCA.

Yangınlar: 🔥 Şimdiye kadar, bu yerlerde yaşayan ve kişisel olarak etkilenen arkadaş ve ailelere göre, orman yangınları çok yaygın:

Kasırgalar: 🌪

• Körfez Kıyısı

• Florida

• Porto Riko

• Hawaii

Depremler:

• Kaliforniya

• Montana

• Michigan

• kuzey Carolina

• Washington

• Alaska / Kanada

• Avustralya

• İtalya

• Yunanistan

• Sri Lanka

• Endonezya

• Arap Denizi

• (İki hafta önce Yunanistan, Hindistan, Türkiye, Alaska ve Japonya depremlerle sarsıldı.)

Tsunamiler: 🌊

• Endonezya

• “Muhtemelen” Kore

Volkanlar: 🌋

Musonlar: 🌊

• Pakistan

• Arizona

• Hindistan

• St. George

Su baskını: 🌊

Kasırgalar: 🌪

Muhtemelen daha fazlası var ama bunların hepsini listelemekten sıkılmaya başladım.

Şimdi, bu kelimenin tam anlamıyla BU HAFTADAN. Bu ay veya bu yıl için bir liste hazırlamak için zaman ayırsaydık, okumayı asla bırakmazdık. CIA’nın havayı manipüle ettiğini biliyoruz, ancak bundan sonraki planları nedir?

TLDR; dünya anormal felaket bir hava yaşıyor ve bunun bir tesadüf olması imkansız. “Onlar”, büyük olasılıkla dünyanın gerçek sonunu planlıyorlar.

“Hava hakkında konuşalım” üzerine 25 yorum

1. Çankırı merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım 26-08-2020 04:09:59

2. Bingöl merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2020 06:48:33

3. Kırıkkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 26-08-2020 07:26:29

4. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:47:43

5. Kayseri merkezden ben gaye. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 15:53:11

6. Niğde merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, tebrikler 02-10-2020 11:21:06

7. Muğla dan kimler var. Hava hakkında konuşalım . Selam siten gerçekten çok iyi, teşekkürler , mehmet – 200

Yorum yapın