Yaşadığınız yerde gecenin her saatinde havai fişek patlatmayı deneyimleyen var mı? Benim bölgemde yaklaşık 2 yıldır böyle ve hiç bu kadar yaygın olmamıştı.

Tam olarak ne zaman başladığını hatırlamıyorum ama özellikle yılın bu zamanında gerçekten çok kötü. Yaşadığım yerde Pazar günü geç oldu ve onları durmadan çalıştırıyorlar. Evime o kadar yakın oluyor ki çatırdayan sesi neredeyse çatıya düşecekmiş gibi duyabiliyorum.

4 Temmuz’dan dolayı değil, çünkü günden aylar önce oluyor. Bunun neden bu kadar yaygın olduğuna dair bir fikriniz var mı?

…throwaway283843 tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Rize merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 03:23:50

2. Karaman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 28-06-2021 03:30:22

3. Amasya merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 04:19:16

4. Denizli merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 28-06-2021 08:48:55

5. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , ali – 302

6. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Selam web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun , – 63

7. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 169

8. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Havai fişek… . Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 419

10. Van merkezden ben ali. Selam bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 04-07-2021 06:26:03

11. Nevşehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler 10-07-2021 09:51:27

12. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Havai fişek… . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 90

13. Tokat dan kimler var. Havai fişek… . Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 19

14. Tokat dan kimler var. Havai fişek… . Selam herkese paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 484

15. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 187

16. Mersin merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 04:23:21

17. Düzce dan kimler var. Havai fişek… . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun , emin – 214

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 182

19. Selamlar web siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, tebrikler , banu – 110

21. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 307

22. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım , gaye – 298

23. Çanakkale dan kimler var. Havai fişek… . Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 140

24. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-08-2021 06:11:59

25. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 136

26. Bu konu : ” Havai fişek… ” çok güzel. Slm siteniz inanki dikkat çekici, saolun , ahmet – 403

27. Sinop dan kimler var. Havai fişek… . selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 184

28. Trabzon dan kimler var. Havai fişek… . selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok güzel, sağolun , hatice – 498

29. Çankırı dan kimler var. Havai fişek… . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 128

30. Ordu merkezden ben Emine. Selam sayfa inanılmaz güzel, teşekkürler 14-09-2021 08:28:36

31. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment