Jersey’de yağmurlu bir gün, Anneler Günü ile hava arasında çok az insan var.

Kötü havada koşmaktan zevk alıyorum – kimse istemediğinde dışarıda olmakla ilgili bir şey ..

Her neyse – boş bir parkta koşarken, sağanak yağmur altında maskeli el ele tutuşan bir çift görüyorum! Kelimenin tam anlamıyla su yatılıymışlar … etraflarında kimse yok!

Bu bitmeyecek, değil mi? Bence bu noktada ne yapacaklarının söylenmesinden hoşlanan ve ne olursa olsun normale dönmek istemeyen insanlar var. Bazı nedenlerden dolayı bu beni rahatsız etti – bu çifti etraflarında kimse olmadan maskeli bir şekilde izlemek – yağan yağmurda yürürken. Olmamalı çünkü ben “her biri kendine ait” bir insanım … ama bu noktada bu maskeleri takmak isteyen bir akıl hastalığı olarak görülmelidir.

Author

25 Comments

1. Sinop merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-05-2021 00:36:42

2. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 19

3. Merhabalar sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

4. Bartın merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi iyi, sağolun 11-05-2021 03:36:48

5. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 94

6. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun , Emine – 38

7. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Havalandıracak başka yer yok ama burada . Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 69

8. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Selam paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 472

9. Uşak dan kimler var. Havalandıracak başka yer yok ama burada . Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , – 398

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Selam sayfanız valla iyi, saolun , elif yılmaz – 296

11. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler , mehmet – 153

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 156

13. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , memo – 469

15. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, sağolun , gaye – 370

16. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 278

17. Elazığ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2021 19:50:06

18. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 415

19. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 256

20. Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 433

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Havalandıracak başka yer yok ama burada ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 101

22. Düzce dan kimler var. Havalandıracak başka yer yok ama burada . Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 313

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link