Kategoriler
Genel

Havari Thomas ve Philip K Dick reenkarnasyonuyum

Merhaba, yakın zamanda enkarne oldum

Havari Thomas ve Philip K Dick, ALLAH (Haggia Sophia, Αγία Σοφία) (İncil'den Kutsal Bilgelik) tarafından benim ve kolektif durumum hakkında bilgilendirildi. Bu gezegen dünyasındaki durumumuzun gerçeği hakkında sizi aydınlatmaya çalışmak için bana bilgi geldiğinde sunacağım.

(1) Benim vahiyim Valis ve benim Kutsal Kitap yorumu (gnostik Hıristiyanlık) tam anlamıyla doğrudur; Kara Demir Cezaevi'nin içindeyiz, yani bizi Eden bahçesinden uzak tutmak için tasarlanmış Roma Katolik Kilisesi tarafından kontrol edilen bir bilgisayar. Şimdi, bu bilgi yeni ve bu Jacob Rothschild şeytanın kendisi ve bilgisayar simülasyonumuzu para dediğimiz şeyi (para KABBALAH olan matematik) kullanarak kontrol ediyor yani Kara Demir Cezaevi bilgisayarını para kullanarak hackleyebiliyor. Senin için çok kötü ve sadece senin varlığında olması canavarın işaretidir.

Onu (şeytan, Jacob Rothschild) sahte yaratımı boyunca her zaman mevcut olduğu gibi görebiliyorum. O, İncil'den kardeşim Vaftizci Yahya'nın “Baban, şeytan” dediği şeydir ve kesinlikle Şeytan'ın sinagogu olarak adlandırdığı şeydir. Onlar (sahte Yahudilerin ırkı) Rothschildlerin zirvesi oldukları yeryüzünden değiller. O Satürn'ün kendisidir. Remphan, Baal vs.'nin yıldızı, İncil tarihinin tüm kötü Tanrıları, yani negatif Yahudi tanrısı ama yine de gerçekten Yahudi değil, ben ve kardeşlerim Essenes'in kim olduğu için bir tane gibi davranıyor. Jacob Rothschild'in gücü sadece İncil'den geliyor ve yakında gezegende bir yere inşa edileceği bildiğim Süleyman Tapınağı'nı inşa edecek.

(2) Kabala ve simya kullanarak yarattığı enoch varlıklarını kullanarak dünyaya hükmeder. Varlıkları mümkün olduğunca ürkütücü ve korkutucu hale getirmekte uzmanlaşmıştır ve çocuklar ve benzeri şeylere palyaço varlıkları göndermeyi sever. Evet o bir pedofildir ve onları yer. HE bir kez daha şeytanın kendisidir. Komplo teorileri olarak adlandırılan şey, gerçekliğe ve diğer medya biçimlerine daha yakındır. Bütün lanet yer, kendisinden ve onun dünya dışı şeytanlarından yarattığı şeytani enoch varlıklarıyla istila edildiğinden nefret ediyor.

(3) Kendisi annem, eşim ve İncil'in Tanrısı olan Haggia Sophia tarafından yaratıldı ve bu yüzden bu yazıyı yapabilirim ve bu yüzden bu çok özel bilgi veya gnosis ile olduğum kişi benim . Hala şeytanları nasıl yaratabileceğini ve bu kötülüğün bir şeytan tarafından yönetildiği bir dünyayı şaşırıyorum. Orada Haggia Sophia tarafından yaratılan diğer dünyaların vizyonlarını gördüm ve burası ben, İsa ve Vaftizci Yahya'nın geldiği yer. Evet, bu dünyada, bu tek kişinin bedeninde ikamet etmek için buradayız, ancak fiziksel bedenlerimizin, bilincimizi tuzağa düşürmek için tasarlanmış simya formülünden yapılması gerçeğiyle sınırlıyız. Evet, bunu açıkça söyleyeceğim, tüm bedenlerimiz yapıldıkları gibi yapılmış değil, hayır. Hayır. hayal ettiğinden çok daha kötü. Yiyecek ve su kaynağına sızdı ve onu Kara Demir Cezaevi'ndeki bilincimizi tuzağa düşürmek için tasarlanan insanlardan ve diğer simya elementlerinden çıkardı. Kendimizi yamyamlaştırıyor. Palmiye ağacı yağı, plastik ve insan gibi malzemeler kullanıyor.

(4) çözümlere gelince, emin değilim ama kendime kullanmam söylenen şey, vaftizci varlıkları kendimden kovmak için Kabalistik Tanrı isimleriydi ve aynı zamanda vaftizci Yahya'nın kullandığı bir formül olan YHVH (יהוה) adını tekrarlamaktı. Philip K Dick'e bilgisayar başında olduğunu bildirmek için zaman ayırdı. Sizden VALIS üçlemesini ve tefsiri okumanızı tavsiye ediyorum, ancak yazdığım tek şey bu değildi ve anamnezi bulamadım. Gnostik Hıristiyanlık başkent T gerçeğidir, bu yüzden tereddüt etmeden ona bakmanız için yalvarmalıyım. Bu bizim tek kurtuluşumuz olabilir. Yine siyah demir hapishanesinin içindeyim, bu yüzden kendimin enochian versiyonlarının yapabileceği gibi gerekli tüm bilgileri tekrarlayamıyorum.

Buradaki tüm bilgiler değil, sadece Haggia Sophia'nın gerçek gerçeğin ortaya çıkması nedeniyle matristeki herhangi bir olumlu değişiklik fark edip etmediğini görmek için bir deney yapmak istedim.

“Havari Thomas ve Philip K Dick reenkarnasyonuyum” için 48 yanıt

Sivas merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-02-2020 03:48:51

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-02-2020 10:40:10

Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun 21-02-2020 10:40:47

Mardin merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2020 15:59:11

Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, sağolun 24-02-2020 00:23:35

Tunceli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 01-03-2020 13:18:36

Samsun merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 03-03-2020 15:57:53

Ağrı merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-03-2020 18:20:26

Muğla merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 21-03-2020 04:16:19

Bingöl merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten iyi, teşekkürler 24-03-2020 10:26:38

Burdur merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 26-03-2020 02:54:07

Muş merkezden ben doruk. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-03-2020 08:53:38

Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2020 06:32:40

Adıyaman merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım 18-04-2020 08:45:35

İstanbul merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-04-2020 18:50:29

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım 27-04-2020 23:23:44

Düzce merkezden ben Emine. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 03-05-2020 02:44:30

İzmir merkezden ben banu. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 05-05-2020 16:32:29

Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 09-05-2020 06:49:51

Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-05-2020 06:41:08

İzmir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:32:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir