Son zamanlarda Oahu’ya yaptığım bir gezide adanın etrafında dolaşıyordum. Kuzey kıyısının bir noktaya geldiği bir yerde bir deniz fenerine ulaşmaya çalışıyorduk. Yol bitiyor ve bir uzay kuvveti üssü var. Barikat, büyük kamyonlar, dokuz yarda. Sahilde yüzdük, fotoğraf çektik ve ayrıldık. Ertesi gün, yaklaşık 20 saniye ileride iki savaş uçağı eşliğinde dağın üzerinden vızıldayarak gelen devasa bir kargo gemisi görüyoruz. Bütün bunlar güzeldi ve yolculuğun geri kalanında yolun artık gitmediği köşede sakladıkları uzaylılar hakkında teoriler kurdum. Bugünü hızlıca ileri sarıyorum, sadece ABD’nin uzay gücü üslerine sahip olduğu yerlere bakıyorum, Hawaii resmi hükümet uzay gücü web sitesinde değil. HMMMMM Gerçekten de, çoğu insanın asla pasifik’in ortasına gitmeyeceği ve adanın en az yerleşim olan köşesine saklandığı bazı uzaylı şeyleri var. Sanırım hepiniz bir şeyin üzerindeyim.

35 Comments

1. Selam herkese sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 246

3. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 23

4. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-07-2021 09:02:33

5. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 95

6. Mrb paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Kütahya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-07-2021 13:13:18

8. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 174

9. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. Merhaba siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 371

10. Ankara merkezden ben . Mrb sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-07-2021 15:20:36

11. Siirt dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Selam herkese sayfan yeminle iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 253

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 50

13. Sinop dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, saolun , – 62

14. Şırnak merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun 11-07-2021 16:28:54

15. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 13-07-2021 18:50:04

16. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 330

17. Kars dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Selam herkese siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , memo – 414

18. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 417

19. Sinop dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Selam sayfanız yeminle iyi, şukuladım , hatice – 366

20. Muğla dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 121

21. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, sağolun , ali – 481

22. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-08-2021 00:11:01

23. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:29:46

24. Karaman merkezden ben gaye. Slm sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 27-08-2021 06:47:30

25. Merhaba herkese siten valla güzel, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 495

27. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba web sitesi valla hayran edici, şukuladım 01-09-2021 16:20:26

29. Bilecik dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Selamlar siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun , banu – 377

30. Bu konu : ” Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 374

31. Niğde dan kimler var. Hawaii adalarında saklanan uzaylı teknolojisine sahipler!!!! . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 276

Write A Comment