Kategoriler
Genel

Hawking – İngiliz Psyops Uzaysal Silahlanmayı ve Dünya Dışı Dünyalara Karşı Sahte Bir Savaşı Teşvik Edecek mi?

tarafından Alfred Lambremont Webre
Seattle Ekzopolitik Sınavı

28 Nisan 2010

itibaren müfettiş İnternet sitesi

Examiner'ın 25 Ocak 2010'da bildirdiği gibi, “İngiltere Kraliyet Derneği ET konferansındaki bilim adamları dünyadaki dünya dışı varlığın farkında değiller“:

“Kraliyet Topluluğuna katılan bilim adamları (Ocak 2010'da dünya dışı yaşam konferansı) dünyayı ziyaret eden dünya dışı medeniyetler tehdidinin daha karanlık evrimsel bir resmini sunuyorlar.

Cambridge Üniversitesi'ndeki evrimsel paleobiyoloji profesörü Simon Conway Morris, ‘Karasal olmayanların sadece bize benzemekle kalmayıp açgözlülük, şiddet ve başkalarının kaynaklarından yararlanma eğilimi gibi fofleslerimiz olabileceğini belirtiyor. Uzaylılar barış içinde gelebilirken, yaşamak için bir yer arıyor ve su, mineral ve yakıt konusunda kendilerine yardımcı olma ihtimalleri yüksek. ”

Bu konferansta dünya dışı yaşamın varlığı hakkında açık bilimsel tartışmaların teşvik edildiği bildiriliyor. Aynı zamanda, Kraliyet Derneği konferansı, şu anda Dünya'da var olan dünya dışı varlığın kanıtlarından büyük ölçüde habersiz görünen ana akım bilim adamlarını da içeriyor. ”

Stephen William Hawking,

CH, CBE, FRS, FRSA
1974'te Kraliyet Cemiyeti üyeliğine seçildi
Papalık Bilimler Akademisi'nin ömür boyu üyesi
ABD Başkanlık Özgürlük Madalyası'nın sahibi
Gonville ve Caius College Üyesi, Cambridge
Waterloo, Ontario Çevre Teorisi Fizik Enstitüsü'nde Seçkin bir Araştırma Koltuğu
Otuz yıl Cambridge Üniversitesi'nde matematik profesörü,

… şimdi Cantabriensis profesörünü tekrarladı Simon Conway Morris, şu anda Dünya üzerinde dünya dışı medeniyetlerin belgelenmiş mevcudiyetinin kamuya cehaleti.

Resim yayınla

NASA şirketinde Stephen Hawking

"Matematiksel beynime göre, tek başına sayılar uzaylıları düşünmeyi mükemmel bir rasyonel kılar," Prof. Hawking belirtti 25 Nisan 2010'da yayınlanmıştır.

"Asıl zorluk uzaylıların gerçekte nasıl olabileceğini bulmak."
"Akıllı yaşamın buluşmak istemediğimiz bir şeye nasıl gelişebileceğini görmek için kendimize bakmalıyız. Onların kendi gezegenlerinden tüm kaynakları tüketerek büyük gemilerde var olabileceğini hayal ediyorum. erişebildikleri gezegenleri fethetmek ve kolonileştirmek isteyen göçebeler haline geliyor.
Bilim adamı, "Uzaylılar bizi ziyaret ettiyse, sonuç, Christopher Columbus'un Amerika'ya ilk indiğinde olduğu gibi, Amerikan yerlileri için çok iyi sonuçlanmadığını düşünüyorum."

Orada iyi huylu uzaylılar olsa da, Hawking temas kurmaya çalışmanın "biraz fazla riskli" olduğunu söylüyor.

Beklendiği gibi, Hawking’in açıklamaları geniş bir kamu tepkisi yelpazesi çizdi.

Bununla birlikte, Stephen Hawking'in Kraliyet Toplumu'nun bir koruması olarak dikkatle hazırlanmış ifadelerinin aslında İngiltere askeri istihbaratının insan nüfusunu insan nüfusu, mekânın silahlanmasının korkuya dayalı desteğine ve olası bir Uzayda yanlış bayrak Savaşı insanlığın Dünya'nın 3. boyutu üzerindeki egemenliğinin düşmanı olarak bakılan hiper boyutsal dünya dışı bir uygarlığa karşı.

Resim yayınla

Rosy Cross Tapınağı – Görünmez Koleji sembolü

Hawking’in ET uygarlıklarıyla ilgili açıklaması
Hawking ve Kraliyet Topluluğu

Hawking, İngiltere'nin bilim akademisi olan Royal Society'ye dahil edilen en genç üyelerden biridir.

Bir kaynak durumu,

“1974'te Hawking Kraliyet Topluluğuna dahil edildi. Royal Society geleneksel giriş töreninde, sahnede yürüyen ve bir defter defteri imzalayan yeni üyeler yer alıyor. Bu kitap, Sir Isaac Newton'un imzasıyla bile toplumun ilk günlerine kadar uzanıyor.

Hawking teşvik edildiğinde, Kraliyet Derneği başkanı Sir Alan Hodgkin, kitabı Hawking'in imzası için oturduğu yere taşıdığında gelenek kırıldı. Hawking'in Kraliyet Topluluğuna girmesi, yirmi beş yaşın ötesinde yaşaması beklenmediğini düşündüğünde abartılamayacak bir başarıdır.

Hawking hala Kraliyet Topluluğuna katılmanın kariyerinin en gurur verici anı olduğuna inanıyor. ”

1660 Kasım ayında kuruldu,

Londra Kraliyet Topluluğu sadece Kraliyet Topluluğu olarak bilinen Doğal Bilginin Geliştirilmesi için bilim için öğrenilmiş bir toplumdur ve tartışmasız varolan en eski toplumdur… Kral II. Charles tarafından 'Londra Kraliyet Topluluğu' olarak Kraliyet Şartı verildi. Dernek başlangıçta 'Görünmez Kolej'in bir uzantısıydı ve kurucuları onu bir araştırma ve tartışma yeri olmaya niyetlediler.

Dernek bugün, bir parlamento yardım hibesi alan İngiliz hükümeti için bilimsel danışman olarak görev yapmaktadır. Dernek, Birleşik Krallık Bilimler Akademisi olarak hareket eder ve araştırma burslarına ve bilimsel başlangıç ​​şirketlerine fon sağlar. ”

Kaynaklardan biri,

Görünmez Üniversite İngiltere Kraliyet Cemiyeti'nin habercisiydi.

Robert Boyle, John Wilkins, John Wallis, John Evelyn, Robert Hooke, Christopher Wren, William Petty ve Jose Rizal dahil bir grup doğal filozoftan (bilim adamları) oluşuyordu.

1646 ve 1647'deki mektuplarda Boyle, "görünmez kolejimize" veya "felsefi kolejimize" atıfta bulunur. Toplumun ortak teması deneysel soruşturma yoluyla bilgi edinmekti. ”

Şekil B (yukarıda), Görünmez Kolej'in Rosicrucian sembolik görüntüsünü, Gül Haç Tapınağı.

Bir kaynak durumu,

Gül Haçlar Ortaçağın sonlarında Almanya'da kurulduğu söylenen gizli bir mistik topluluğunun teolojisidir. Christian Rosenkreuz. “Eski insanın ezoterik gerçekleri üzerine inşa edilmiş”, 'sıradan insandan gizlenmiş, doğaya, fiziksel evrene ve ruhsal alana ilişkin içgörü sağlayan' bir doktrin barındırır. Rosy Cross tarafından sembolize edilir.

1607 ve 1616 arasında, önce Almanya'da ve daha sonra tüm Avrupa'da iki anonim bildiri yayınlandı.

Bunlar Fama Fraternitatis RC (RC Kardeşliği Şöhreti) ve Confessio Fraternitatis RC Kardeşliği İtirafı. Mistik-filozof-doktorların 'en övgüye değer bir Düzenini' sunan ve 'İnsanlığın Evrensel Reformunu' teşvik eden bu belgelerin etkisi, tarihçisi Dame Frances Yates'in 'Gül Haçlı Aydınlanması' tarafından çağrılan bir coşku yarattı.

Rosicrucianism Protestanlık ve özellikle Lutheranism ile ilişkilendirildi.

Tarihçi David Stevenson'a göre, aynı zamanda farmasonluk İskoçya'da ortaya çıktığı gibi. Daha sonraki yüzyıllarda, birçok ezoterik toplum doktrinlerini kısmen veya tamamen orijinal Rosicrucian'lardan türediğini iddia etti.

Gülçülük ve müttefik deneklerin incelenmesi için Düzenin başlangıcından önceki yüzyıllara kadar uzanan birkaç modern toplum oluşturulmuştur. ”

1974 başlatma Stephen Hawking'in Kraliyet Topluluğuna işlevsel olarak bilimsel bir mirastan ziyade Masonik bir kuruma girmesi işlevseldi.

Resim yayınla

Stephen Hawking Texas A&M konferansında 5 Nisan 2010

Cantabs Stephen Hawking ve Simon Conway Morris, Royal Society'nin dünya dışı varlıklara karşı koruyor

Hem Cambridge Üniversitesi'nde evrimsel paleobiyoloji profesörü Simon Conway Morris hem de Ocak 2010'da dünya dışı yaşam konulu Kraliyet toplumu konferansında açılış konuşmacısı olan Simon Conway Morris ve Cambridge Üniversitesi'nde Lucasian Matematik Profesörü Stephen Hawking'in ilginç bir tesadüf olabilir. otuz yıl boyunca ve Kraliyet Topluluğuna alınacak en genç üyelerden biri, birbirlerini papağan yapmalı hakkında neredeyse aynı sözlü gözlemlerle tehlikeleri dünya dışı medeniyetlerle etkileşime girme.

Royal Society protégés, Stephen Hawking ve Simon Conway Morris olarak ve uzayın silahlanmasını teşvik etmek ve dünyaya devam etmek için dünya dışı varlıkları düşmanca olarak göstermek isteyen İngiltere askeri istihbaratı için entelektüel takip eden atlar olabileceğini düşünmek mantıksız değildir. dünyanın dünya dışı varlığının gerçek ambargosu.

Examiner'ın 1 Mart 2010'da İngiltere geçmiş UFO raporlarını açıkladı, gelecekteki UFO raporlarını yok edecek, hükümet ET / UFO 'komplosundan' kaçınacak,

“Bir sırrın sonuçları 11 Kasım 2009 İngiltere Savunma Bakanlığı Mutabakatı ve en son İngiltere UFO veri dökümü dünya dışı ve UFO meselesi hakkında daha fazla taşlama ve psikolojik yerinden edilmedir.

İkiz eylemleriyle,
İngiltere Savunma Bakanlığı kamu UFO raporları masasını kapattı
30 gün sonra tüm UFO raporlarını imha etmenin gizli bir politikasını benimseyen İngiltere Savunma Bakanlığı, ABD Savunma Bakanlığı'nın bir kamuoyu yanıt profilini ve politikasını etkili bir şekilde benimsemiştir.
Bunu bir psyops gösterisi ile yaptı sahte paranoya dışsal araştırma topluluğuna doğru ve 'dünya dışı varlıkla ilgili hükümetler arası iletişim yok' şeklinde yanlış bir not.

Tüm bunların dünya dışı varlığı ile ilgili daha resmi bir gizlilik ve taş duvarlama etkisi vardır ve büyük olasılıkla hesaplanmıştır.

“Ocak 2010 İngiltere Kraliyet Derneği toplantısı, dünya dışı yaşam toplantısı ve İngiltere Savunma Bakanlığı'nın kamu UFO masasının kapatılması gibi eylemler dünya dışı varlığın hesaplanmış bir gizliliği gibi görünüyor.

Konvansiyonel görüşlü gözlemciler, dünya dışı yaşamla ilgili Ocak 2010 İngiltere Kraliyet Derneği toplantısı gibi olayların aslında dünya dışı açıklamaana akım bilim adamlarına dünya dışı varlık hakkındaki görüşlerini bildirmeleri için halka açık bir platform sağlayarak.
“Aslında, Kraliyet Derneği konferansı, şu anda Dünya'da var olan dünya dışı varlığın kanıtlarından büyük ölçüde habersiz görünen ana akım bilim adamlarını içeriyordu.”

Stephen Hawking, Birleşik Krallık askeri istihbarat psikopatlarının bir parçası olabilir
Bu daha geniş bağlamda, Stephen Hawking’in dünya dışı uygarlıklar hakkındaki 25 Nisan 2010 tarihli kamuoyu açıklamaları, daha büyük bir şeyin parçası olarak makul bir şekilde yorumlanabilir. Psikolojik operasyonları – psikolojik operasyon – İngiliz askeri istihbarat tarafından Hawking'in özenle hazırlanmış profilini Royal Society protégé olarak kullanmak için, insan popülasyonunu uzayın silahlandırılmasının korkuya dayalı desteğine ve uzayda olası bir yanlış bayrak savaşının hiper boyutsal dünya dışı bir medeniyete karşı kabulünde kullanması insanlığın Dünya'nın 3. boyutu üzerindeki egemenliğinin düşmanı olarak bakılıyor.

Dünya dışı medeniyetlerin etik niyetleri hakkında bilgi nasıl değerlendirilir?

İngiltere Kraliyet Derneği kaynak
İngiliz monarşisi, askeri istihbarat ajansları ve City of London finansına bağlı bir Masonik ağın hakim olduğu İngiltere Kraliyet Derneği ile bağlantılı bilim adamları veya kuruluşlar tarafından sağlanan dünya dışı medeniyetler hakkında herhangi bir bilgi veya görüş konusunda son derece ihtiyatlı ve şüpheci olun. kurumları.

Okuma Dope, Inc. – İngiltere'nin ABD'ye Karşı Afyon Savaşı. genç Amerikan devriminin Çin'e yapıldığı gibi bir Afyon savaş tipi istikrarsızlaştırmaya girişmeye çalışan İngiltere hükümdarı George III'ün (1738-1820) hükümdarlığından beri bu kilitler arası ağların hedeflerini belgelemek için lütfen buraya tıklayın.

Marsgate ve Alternatif 4
Bilgi uçurucu tanığa ve ABD gizli hayatta kalmasına dair belgesel kanıtlara aşina olun Mars'ta kolonive Mars'ın altında ve yüzeyinde yaşayan gelişmiş, akıllı insansı bir medeniyette, kırılgan yüzey ekolojisi NASA gezici fotoğrafları tarafından insansı ve hayvan yaşamını barındırdığı gösterilmiştir.
ABD'nin Mars ve Mars uygarlığı üzerindeki gizli üssü hakkında bazı arka plan kaynakları:
Basiago ve Eisenhower “Marsgate” i açığa çıkardılar ve “Alternatif 4”
İki muhbir bağımsız olarak Mars'a ışınlanmayı ve Marslı dünya dışı varlıkları karşılamayı bildiriyor
Ike’nin büyük torunu Whistleblower Laura Magdalene Eisenhower, gizli Mars kolonisi projesinden çıktı

2012 – Hiper boyutlu veya Yanlış bayrak savaşı
Hiper-boyutlu dünya dışı varlıklarla yapılan yapımda gerçek bir hiper boyutsal ya da yanlış bayrak savaşı olup olmadığı konularını kapsayan 2012'deki kanıta dayalı Examiner serisini tanıyın.
2012 – Kataklismik çöküş mü, Y2K makyajı mı? ET / UFO iletişim? DNA / Bilinç dönüşümü?
Dünya dışı “ifşa” veya iletişim 2012'de gerçekleşecek mi??

“Hawking – İngiliz Psyops Uzaysal Silahlanmayı ve Dünya Dışı Dünyalara Karşı Sahte Bir Savaşı Teşvik Edecek mi?” için 42 yanıt

Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2020 23:21:03

Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 07-03-2020 16:12:59

Muş merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-03-2020 13:40:02

Çorum merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2020 13:37:46

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 07-04-2020 04:47:55

Samsun merkezden ben gaye. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2020 04:18:51

Kastamonu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 20-04-2020 08:45:11

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım 30-04-2020 14:30:19

Hakkari merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, saolun 02-05-2020 12:58:50

Ardahan merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 02-05-2020 13:07:21

Tokat merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 03-05-2020 04:15:01

Kayseri merkezden ben mehmet. Slm sayfan inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 04-05-2020 10:46:16

Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, tebrikler 11-05-2020 19:46:49

Düzce merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-05-2020 08:36:32

Adana merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun 30-05-2020 17:21:41

İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-06-2020 13:24:26

Mardin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, teraziye tıkladım 10-06-2020 11:27:33

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam sayfan valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-06-2020 22:35:41

Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-06-2020 03:20:50

İstanbul merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 28-06-2020 22:10:41

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 10-07-2020 03:18:00

Kars merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 12-07-2020 07:44:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir