Kategoriler
Genel

"Hayal edin" – Kriz anında NWO'yu tanıtan ünlüler

Introdiction

Çeşitli ünlüler tarafından yayınlanan bu videonun ironisine gülmemek zordu – idolleşmiş John Lennon'un ünlü "Hayal Et":

https://www.youtube.com/watch?v=9WrS5rk0B7A

R / cringe üzerindeki Redditors bile yorumlarda gözlerini yuvarlamayı içeremedi (gidip konuyu görün).

Ama şarkı gerçekten neyi tanıtıyor?

analiz

Cennetin olmadığını hayal et Eğer denersen kolay olur Altımızın altında cehennem yok Sadece gökyüzümüzün üstünde Bugün için yaşayan tüm insanları hayal et

Onlar kesinlikle bu materyalist dünyadan başka bir ruhumuz ya da başka bir şeyimiz olmadığına inanmanızı istiyorlar. Sadece maddi dünyaya inanırsak, bunun için yaşayacağız ve ibadet edeceğimiz şey budur.

Hiç ülke olmadığını hayal etmek Yapmak zor değil

Bir NWO'nun sınırları olamaz.

Öldürülecek ya da ölecek bir şey yok Ve din de yok Huzur içinde yaşayan tüm insanları hayal edin,

Bu karmaşık. İncil'e göre, herkesin büyük barış talep ettiği bir zaman olacaktır.

"Barış ve güvenlik dediklerinde, ani yıkım, çocuğu olan bir kadın üzerinde travma olarak üst üste gelir ve kaçmazlar." (1 Selanikliler 5: 3 KJV)

Ama buna inanmasanız bile, hırsları olmayan bir robot toplumu gibi geliyor. Hepimiz eşit olacağız. Ayrıca, gerçekten barış olacak mı? % 100 tam barış?

Bir hayalperest olduğumu söyleyebilirsin ama umarım bir gün bize katılacağını umuyorum ve dünya tek olacak

Size "bize" katılmanızı söyleyen tüm ünlüler biraz ürkütücü. Ayrıca, idealist, imkansız bir rüyaya girmenizi istiyorlar.

Mümkün olup olmadığını merak ediyorum Açgözlülük ya da açlığa gerek yok İnsan kardeşliği Bütün dünyayı paylaşan tüm insanları hayal edin,

Bunu söyleyen ünlülerin ironisi şaşırtıcı. John Lennon bile gülünç zengindi. Eşyalarını bırakmanı istiyorlar, ama öyle mi?

Bir hayalperest olduğumu söyleyebilirsin ama umarım bir gün bize katılacağını umuyorum ve dünya tek olacak

Kime katılacaksınız?

Büyük bir huzursuzluk döneminde, ünlüler neden bu videoyu yayınlamayı seçtiler?

Neye inanırsanız inanın, bununla ilgili bir şey yok.

Milyonlarını acı çekenlere yardım etmek için kullanamazlar – hayır – ama dünyada insanları manipüle etmek için her zaman var.

“"Hayal edin" – Kriz anında NWO'yu tanıtan ünlüler” için 39 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-03-2020 23:52:07

Ankara merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 22-03-2020 00:20:52

Çankırı merkezden ben gaye. Mrb sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 25-03-2020 04:17:01

Antalya merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun 02-04-2020 18:48:42

Erzurum merkezden ben banu. Selam web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 15-04-2020 07:54:17

Aydın merkezden ben Emine. Selam siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2020 07:44:40

Elazığ merkezden ben banu. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 22:03:29

Karaman merkezden ben ahmet. Slm sayfa harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 02-05-2020 00:21:52

Erzurum merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-05-2020 04:30:17

merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Tokat merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 12-05-2020 14:06:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir